Automobilinis laikiklis gėrimams

4.90€
Gamintojas:Iso Trade
Prekės kodas: XL13223

Aprašymas

Automobilinis laikiklis gėrimams AUTOMOBILIU GERIMU LAIKIKLIS IKI 5 skyliu   - rankena turi net 5 ivairaus dydžio skylutes, todel visus reikalingus daiktus galime tureti po ranka. Dvi apvalios skylutes skirtos gerimams nešti, i stačiakampę skylutę v...

Automobilinis laikiklis gėrimams

AUTOMOBILIU GERIMU LAIKIKLIS

  • IKI 5 skyliu   - rankena turi net 5 ivairaus dydžio skylutes, todel visus reikalingus daiktus galime tureti po ranka. Dvi apvalios skylutes skirtos gerimams nešti, i stačiakampę skylutę viduryje galime ideti smulkius daiktus, o dvi nedideles papildomos skylutes puikiai tiks rašikliams laikyti.
  • TALPUS   - laikiklyje vienu metu galime laikyti daugybę daiktu, kuriu deka jie visada bus po ranka, kai ju prireiks. Viename laikiklyje vienu metu galime gabenti du gerimus, du rašiklius ir daug smulkiu daiktu (monetu, raktu ir kt.).
  • UNIVERSALUS   - laikiklis suderinamas su visu tipu automobiliais - gali buti montuojamas tarp sedynes ir centrines konsoles automobilyje. I laikikli galime sutalpinti ne tik standartinius butelius, puodelius ar skardines gerimams, bet ir smulkius daiktus.
  • ILGUS   - jis pagamintas iš atsparaus mechaniniams pažeidimams, tvirto plastiko, kurio deka tarnaus ilgus metus ir bus nepakeičiamas daugybes kelioniu palydovas. Net važiuojant sunkiomis sąlygomis jis puikiai atliks savo vaidmeni.
  • SPECIFIKACIJA   - juoda spalva; matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 27,5 / 10 / 20,5 cm; svoris: 270g.

SPECIFIKACIJA

  • juoda spalva
  • matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 27,5 / 10 / 20,5 cm
  • svoris: 270g

Pridedamas universalus automobilinis gerimu laikiklis   praktiškas itaisas, kuri verta tureti kiekviename automobilyje . Galite ideti ne tik   buteliai, bet ir puodeliai, skardines ir smulkus daiktai . Yra automobilinis puodeliu laikiklis   suderinamas su visu markiu automobiliais . Ji galima montuoti tarp sedynes ir centrines konsoles, todel   jis netrukdys vairuotojui ir tuo pačiu bus pakankamai arti, kad prireikus butu galima lengvai ji pasiekti. Automobilinis puodeliu laikiklis pagamintas iš   tvirtas ir atsparus mechaniniams pažeidimams plastikas   - išgyvens daugybę kelioniu ir puikiai atrodys visą laiką!

Yra automobilinis puodeliu laikiklis gerimams   net 5 ivairaus dydžio skyles . Dvi didžiausios angos skirtos saugiai transportuoti gerimus buteliuose, skardinese ar puodeliuose. Automobilinio gerimu laikiklio centre yra vienas stačiakampis skyrius smulkiems daiktams – i ji galima ideti keityklą ar raktelius. Paskutines dvi mažytes skylutes automobiliniame puodeliu laikiklyje puikiai tiks rašikliams laikyti, todel visada turesite ant ko užsirašyti.

Yra automobilinis laikiklis gerimams   labai praktiška ir talpi . Jums nebereikia rinktis „svarbesniu“ priedu, kuriuos turite tureti su savimi. Gerimu laikiklyje automobiliui vienu metu lengvai telpa du gerimai, du rašikliai ir moneta, kuriu deka vairuotojui viskas bus po ranka, o tai ypač pravers vienišu kelioniu metu. Komplekte yra automobilinis puodelio laikiklis   programele, kurią ivertins kiekvienas vairuotojas   – kad ir kiek laiko jis praleistu prie vairo.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis