Automobilinis telefono laikiklis

1.90€
Gamintojas:Iso Trade
Prekės kodas: XL12870

Aprašymas

Automobilinis telefono laikiklis AUTOMOBILIO LAIKIKLIS ANT GROTELIU SUKIAMA GALVA   - leidžia lengvai reguliuoti pasvirimo kampą visose plokštumose ir pasukti 360 °. GUMINES RANKOVES   - jie stabilizuoja laikiklio tvirtinimą ventiliacijos grotelese...

Automobilinis telefono laikiklis

AUTOMOBILIO LAIKIKLIS ANT GROTELIU

  • SUKIAMA GALVA   - leidžia lengvai reguliuoti pasvirimo kampą visose plokštumose ir pasukti 360 °.
  • GUMINES RANKOVES   - jie stabilizuoja laikiklio tvirtinimą ventiliacijos grotelese ir paties telefono laikiklyje.
  • SPECIFIKACIJA   - matmenys (ilgis / plotis / aukštis) 7/7 / 3,5 cm; atstumas (minimalus / maksimalus) 53 / 87mm; svoris 37g; svoris su pakuote 50g.
  • Spyruokline rankena   - savaime užsifiksuojantis, spyruoklinis mechanizmas optimaliai spaudžia telefoną.
  • PLAČIUS TAIKYMO APTARIMAS   - tinka telefonu modeliams, kuriu ekrano skersmuo 3,5-6 ”.

SPECIFIKACIJA

  • matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 7/7 / 3,5 cm
  • atstumas (minimalus / maksimalus): 53-87mm
  • svoris: 37g
  • svoris su pakuote: 50g

Laisve naudotis telefonu vairuojant automobili pirmiausia turi itakos keliautoju ir kitu eismo dalyviu saugumui. Automobilinio telefono laikiklio naudojimas   garantuoja stabilią mobiliojo irenginio priežiurą   tinkama vieta ir greita prieiga prie jos funkciju.

Priedas   jis pritaikytas montuoti i automobilio ventiliacijos groteles .   Pamušalai pagaminti iš minkšto poliuretano   leidžia išlaikyti rankeną tinkamoje vietoje net ir važiuojant per nelygumus   stabilizuoti telefono padeti .   Besisukanti galva   leidžia reguliuoti mobiliojo irenginio vietą patogioje padetyje ,   optimaliausias vartotojui. Galvos padetis ir laisve ją sukti gali buti valdoma rankenele, kuri taip pat leidžia ją visiškai užrakinti, jei pilnai priveržiama.

Pasvirimo kampas gali buti reguliuojamas kiekvienoje plokštumoje, taip pat galite pasukti visą telefoną 360°.   Savaime užsifiksuojantis spyruoklinis mechanizmas   ne tik   tai palengvina telefono tvirtinimą laikiklyje , bet taip pat   tvirtai spaudžia prietaisą   ir taip garantuoja teisingą ir saugu sukibimą. Automobilio telefono laikiklis   skirtas naudoti su mobiliaisiais irenginiais, kuriu plotis yra nuo 53 iki 87 mm, o ekrano skersmuo nuo 3,5 "iki 6".

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis