Šiandienos pasiūlymai

Akcija -27%

Auto salono oro gaiviklis Drugelis

1.45€ 2.00€

Stilingas, montuojamas į ventiliacines groteles.Nedarko salono išvaizdos.Lengvai montuojasi.Lengvai papildomas.Spalva: mėlyna.Kvapas atsitiktinis...

Autoprekės

"Pelekas" automobiliui

1.90€

10 m / 20 bar slegio žarna

18.90€

12V voltmetras

2.90€

Akumuliatoriaus įkroviklis 12V / 24...

41.90€

Apsauginis dangtelis stiklui OA4565

6.90€

Atbulinės eigos kamera

5.90€

Atbulinės eigos kamera su įrašymu...

11.90€

Automobilinė dėžė

3.90€

Automobilines kedutes organizatoriu...

2.90€

Automobilinis dulkių siurblys

25.90€

Automobilinis laikiklis gėrimams

4.90€

Automobilio durelių apsauga 50x10x1...

2.90€

Automobilio gaubtas - šunų kilimėli...

26.90€

Automobilio kebulo ilenkimu šalinim...

17.90€

Automobilio roletas

5.90€

Automobilio sparnų tiesinimo prieta...

40.90€

Bagažines organizatorius O17233

5.90€

Belaidis automobilio dulkiu siurbly...

18.90€

Dangtis - roletai ant automobilio l...

15.90€

Drėgmės surinkėjas automobiliui

4.90€

Kilimėlis ant automobilio sėdynės...

10.90€

Prilipinama kišenėlė automobiliams...

0.90€

Starteris - starteris automobiliams...

71.90€

Stiklo apsauga nuo užšalimo

2.90€

Universalus nuotolinio valdymo pult...

5.90€

Variklio darbo valandų skaitiklis

6.90€

Užvedimo laidai (nauji)

6.99€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Atrama galvai automobilyje Memory

15.00€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Auto salono oro gaiviklis Balerina

4.00€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Auto salono oro gaiviklis Drugelis

1.45€ 2.00€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Auto salono oro gaiviklis Karieta

4.00€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Auto salono oro gaiviklis MonoBlock

2.00€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Auto salono oro gaiviklis Panda

1.04€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Automobilinė kaklo atrama/pagalvėlė...

12.00€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Automobilinė kaklo atrama/pagalvėlė...

6.00€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Automobilinė kaklo atrama/pagalvėlė...

4.00€
Sandėlyje (1-2 d.d.)
Rodoma nuo 1 iki 36 iš 68 (2 puslapių)

Auto prekės internetinėje parduotuvėje.

Automobilio užvedimo laidai, automobilių sėdinių apmušalai, automobiliniai video registratoriai mažomis kainomis. 

Automobilinės prekės geromis kainomis, kurios padės Jums rūpintis savo automobiliu. Kelioninės miego pagalvėlės, kurios pravers kelionėje. Telefono laikikliai automobilyje bei laisvų rankų įranga, kad Jūsų saugios kelionės niekas nesutrukdytų.

Prisijunkite prie mūsų Facebook grupės ir sužinokite apie automobilines prekes su akcija patys pirmieji.


Prekės automobiliams

Automobilyje praleidžiame tikrai daug laiko. Reikia nuvažiuoti iki darbo ir grįžti iš jo, vaikus nuvežti į darželį ar mokyklą, arba tiesiog kur nors nukeliauti pailsėti. Atrodo smulkmena, tačiau kai paskaičiuojame, pamatome stulbinančius skaičius, ant ratų praleidžiame daug savo brangaus laiko. Ar galite patikėti tokiu faktu, kad, jeigu žmogus pusvalandį važiuoja į darbą, tai jis per metus visą mėnesį praleidžia automobilyje. Tai tikrai daug. Tačiau kartu suprantame, kad šiomis dienomis, dažnas žmogus be mašinos, tarsi be rankų. Sudėtinga nuvykti ten kur reikia neturint jo, o jeigu šeimoje sutuoktinių darbo laikas skiriasi ir atstumas iki darbovietės nemažas, kelionė tampa tikra kančia. Tad nenuostabu, kad vis daugiau šeimų turi po kelis automobilius. Kai kuriems žmonėms iškyla klausimas, kaip naudingai praleisti šias akimirkas. Šiuolaikiniai saviugdos mokytojai visada pataria, vairuojant klausytis audio knygų ar paskaitų, kad šį laiką praleisti maksimaliai naudingai. Na, o kadangi tiek laiko praleidžiame mašinoje, naudinga pasirūpinti malonia atmosfera joje, įsigyti naudingų daiktų, kurie praverčia kelionėje arba tiesiog aksesuarų, kurie maloniai nuteiktų įsėdus į automobilį. Šioje elektroninėje parduotuvėje rasite turizmo ir kitų auto prekių asortimentą.

Auto turizmo prekės

Išvykstant ilgesnėms kelionėms, patogu pasiimti su savimi dviratį. Vis gi, per važiuojančio automobilio langą nepavyksta sužiūrėti viską kas yra aplink. Be to, su dviračiu galima daugiau nuvažiuoti, keliauti pro mašinai nepravažiuojamas teritorijas. Kad dviratį būtų patogu ir saugu vežtis, rekomenduojama isigyti automobilinį dviračių laikiklį.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti universalų, tinkantį daugelio automobilių markių laikiklį. Jis tvirtas, nesudėtingai montuojamas ir lengvai sulankstomas. Su tokia įranga jūsų dviratis bus saugus kelionės metu.

Kitos auto prekes, automobilių aksesuarai

Keliaujant automobiliu, ypač ilgose kelionėse, paskausta kaklą, galvą, darosi nepatogu ir sunku išsedėti. Kad kelionė būtų malonesnė, tinkamas sprendimas įsigyti automobilinę atramą/ pagalvę. Kaip pasirinkti tikrai tinkama ir gerą pagalvę? Pirmiausia, reikia prisiminti, kad patogiausia atrama/ pagalvė bus ta, kuri labiausiai atitiks galvos ir kaklo formą. Keliaujant ne savo transportu, praktiška rinktis pripučiamą pagalvę. Ji užima mažai vietos, lengva pripūsti ir mėgautis maksimaliu komfortu. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite platų pasirinkimą įvairių dydžių, modelių ir spalvų atramų/ pagalvių. Jos yra komfortiskos, ergonomiškos, kokybiškai pagamintos, tad jūsų kelionė tikrai neprailgs. Automobilinė atrama/ pagalvė paremia kūną, taip pašalindama nuovargį. Jos maunamos ant kėdės atlošo, galima pasireguliuoti padėtį kiekvienam individualiai.

Ilgose kelionėse nepamainomas daiktas - masažinė nugaros atrama automobilio sėdynei. Su ja jausitės patogiai, neįsiskaudės nugara, o pritvirtintų plastikinių dantukų dėka, turėsite ir malonų masažą.

Turint mažų vaikų, net trumpa kelionė sunkiai įsivaizduojama be automobilio sėdynės apsaugos. Maži vaikai, nori ar nenori, vis tiek ištepa kėdžių atlošus, o juos išvalyti po to būna tikrai sudėtinga. Tačiau dabar, tai menka problema, nes sėdynių apsaugų tikrai platus pasirinkimas, galite rinktis kokios tik norite spalvos ar modelio, visiškai paprastų ar įmantresnių. Dideliam mažųjų džiaugsmui, juos galima įsigyti ir su žaismingais paveikslėliais, ir su kišenėlėmis daiktams ar žaisliukams sudėti. Automobilių sėdynių apsaugos visiškai paprastai tvirtinamos ant kėdės atlošo, lengvai nuvalomas purvas ir kiti nešvarumai.

Dažnas vairuotojas yra išgyvenes tokias situacijas, kai važiuojant automobiliu kas nors paskambina. O jeigu tai svarbus skambutis. Atsiliepti reikia kuo skubiau, tačiau rankos užimtos, o naudotis telefonu tikrai nesaugu. Kad išvengti tokių nemalonių situacijų rekomenduotina įsigyti telefonų laikiklius. Jie būna įvairūs, tad vertėtų rinktis pagal savo poreikį ir tai, kas jums būtų patogiausia. Čia galite įsigyti telefono laikiklį tvirtinamą ant vairo. Taip pat, puikus pasiūlymas - įsigyti magnetinį laikiklį. Jis universalus ir išlaiko daugumą išmaniųjų telefonų. Tokiu būdu galėsite patogiai naudotis savo išmaniuoju mobiliuoju telefonu, nesukeliant pavojaus kitiems.

Kiekvienas mėgstame įsėsti į maloniai dvelkiantį automobilį. Automobilių kvapikliai yra labai populiarūs, o jų pasirinkimas begalo platus. Dabar tai jau ne tik kaip kvapiklis, bet neretai ir kaip automobilio aksesuaras ar dailus akcentas. Tačiau prieš įsigyjant kvapiklius reikėtų nepamiršti, kad tai turi būti kokybiškas daiktas. Juk malonūs ir sveikatai saugūs kvapai, suteikia mūsų organizmui daugiau teigiamų pojūčių.