Baldai, namų interjeras

Išskleidžiamas foteliukas

36.00€

Mėtinės spalvos foteliukas

33.00€

Minkštas vaikiškas foteliukas

33.00€

Minkštas vaikiškas foteliukas

33.00€

Raudonas minkštas fotelis -

33.00€

Rožinė vaikiška sofa -

52.00€

Vaikiškas foteliukas

33.00€

Vaikiškas foteliukas

33.00€

Vaikiškas mėlynas foteliukas -

33.00€

Dovana 18-ojo gimtadienio proga - s...

10.00€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Dovana jauniesiems, butelis su šeši...

10.00€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Dovana jauniesiems, karieta, buteli...

10.00€
Sandėlyje (1-2 d.d.)
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Kalėdinė dekoracija - 3 vnt.

2.50€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Klasikinis žadintuvas

3.00€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Krepšinio tinklas nešvariems rūbams...

7.00€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Kvapniosios lazdelės Lemputė, tropi...

6.60€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Lauko baldai - gultas DELICATO

490.05€

Lauko baldai - gultas TACITO

709.06€

Lauko baldai - gultas UMILE

675.18€

Lauko baldai - kampinė dalis MN.001...

199.65€

Lauko baldai - kėdė ADORAZIONE

87.12€

Lauko baldai - krėslas be ranktūrių...

170.61€

Lauko baldai - krėslas FO.001.103

226.27€

Lauko baldai - krėslas PRIMO

199.65€

Lauko baldai - sodo pavėsinė AC.004...

1,335.84€

Lauko baldai - sodo skėtis AC.002.0...

146.41€

Lauko baldai - staliukas SM.001.001

160.00€

Lauko baldai - staliukas SM.003.001

118.58€

Lauko baldų komplektas DISCRETO

997.04€

Lauko baldų komplektas DRITTO

275.88€

Lauko baldų komplektas DUO

255.31€

Lauko baldų komplektas LENTO

543.29€

Lauko baldų komplektas MAGNIFICO

1,674.64€

Lauko baldų komplektas METROPOLI

1,573.00€

Lauko baldų komplektas PERFETTO

268.62€
Rodoma nuo 1 iki 36 iš 493 (14 puslapių)

Baldai ir interjero dalys internetinėje parduotuvėje.

Išsirinkite interjero detales mūsų elektroninėje parduotuvėje už ypač žemą kainą. 

Viena svarbiausių namų interjero detalių yra baldai, tačiau be estetiškų interjero „niekučių“ nesukursite jaukumo, kurio taip norisi namuose. 

Tapkite mūsų draugais Facebook puslapyje ir sužinokite mūsų siūlomas akcijas pirmieji.


Baldai, namų interjero detalės, aksesuarai namams

Baldai ir namų interjero detalės namus paverčia jaukiais ir šiltais. Juk taip malonu grįžti į tvarkingus, skoningai apstatytus namus. Baldai - tai tokie daiktai, kurie skirti naudojamą patalpą padaryti patogia gyvenimui. Todėl juos geriausia rinktis pagal savo gyvenimo būdą. Šiais laikais juos galime įsigyti pačius įvairius, nuo visiškai paprastų iki modernių, unikalių ir prabangių. Namų interjero detalės namuose sukuria ypatingą atmosferą, tad nei vieni namai neapsieis be šių daiktų. Nesvarbu kokio stiliaus jūsų būstas, pas mus kiekvienas ras sau tinkančių prekių. Mūsų parduotuvėje yra lauko baldai, namų interjero detalės, šviestuvai ir kita apšvietimo įranga.

Pinti, medžiaginiai, mediniai, metaliniai lauko, sodo, terasos baldai

Kad jaustumėtės jaukiai po atviru dangumi, ir kad tam turėtumėte vietą, reikėtų atidžiai pasirinkti lauko baldus. Renkantis lauko baldus reikėtų pagalvoti ne tik apie ilgaamžiškumą, kainą ar grožį, bet ir apie patogumą. Pagal tai, iš kokios medžiagos pagaminti lauko baldai, jie skirstomi į metalinius, medinius, plastikinius ir pintus iš rotango. Tai gi, įvertinkite kokią paskirtį atliks baldai pas jus - ar tik ilsėsitės, ar ir valgysite lauke ir kaip dažnai jais naudositės. Specialistai nurodo, kad kokybiški lauko baldai turi tarnauti bent dešimt metų. Mūsų elektroninėje parduotuvėje yra kabantys krėslai, gultai, hamakai, lauko baldų komplektai, lauko pufai, kėdės, stalai, skėčiai, dėžės ir daug kitų prekių. Jaukiems vakaro pasisedėjimams galime pasiūlyti lauko žibintus. Juos galite rinktis iš įvairių formų ir spalvų.

Interjero detalės, aksesuarai namams ir namų jaukumui

Interjero detalės padeda pagyvinti namų erdvę, sukurti jaukią ir šiltą atmosferą, kiekvienam individualiai artimą. Interjero detalės pasirenkamos atsižvelgiant į šeimininko skonį bei namų stilių. Namų jaukumui sukurti tiks žvakės, padėtos pačiose netikėčiausiose vietose. Kvapai taip pat suteikia namams jaukumo, o jei dar jie patraukliame inde, tai bus ir graži interjero detalė, ir namai dvelks maloniais kvapais. Kvapiklių galima rinktis pačių įvairiausių, tačiau visada geriausi tie, kurie natūralūs. Taip pat rinkitės pagal tai, ko tikitės - vieni pakelia nuotaiką, suteikia energijos, kiti ramina. Tuščias namų erdves užpildykite elegantiškomis vazomis, jos ypač pagyvins atmosferą su gyvų ar džiovintų gėlių puokšte. Augalai suteikia atmosferai gyvybės, juos galima rinktis ir dirbtinius. Tuomet reikės mažiau priežiūros. Nuotraukų rėmeliai puikus pasirinkimas. O jeigu dar sudėti iš kelių rėmelių kompoziciją ant sienos, turėsite išskirtinį interjero akcentą. Sieninio laikrodžio pagrindinė funkcija yra rodyti laiką, tačiau tai gali būti ir stilinga interjero detalė, pagyvinanti namų atmosferą. Pagražinkite vaikų kambarį su nuotaikingais sienų lipdukais, juk sienų lipdukai namams suteikia jaukumo ir žaismingumo. Vaikams tikrai patiks ūgį matuotis šalia ilgakaklės žirafos. Galite išbandyti spalvotus, šviečiančius lipdukus - drugelius, jie bus tikra namų puošmena, o įjungti bei išjungti labai paprasta.

Mes norime, kad jūs savo namuose jaustumėtės jaukiai ir maloniai, todėl turime įvairių prekių jūsų interjerui. Mūsų elektroninėje parduotuvėje yra platus pasirinkimas rėmelių, sienų lipdukų, žvakių, žvakidžių, prekių rankdarbiams ir dekupažui, laikrodžių ir kitų prekių.

Šviestuvai ir kita apšvietimo įranga

Apšvietimas yra turbūt vienas svarbiausių elementų kiekvieno žmogaus namuose. Jei be kai kurių interjero detalių galėtume apsieiti, tai be šviestuvų sunkiai. Tai ne praktiškas ir reikalingas daiktas namų buityje, bet ir puošmena. Lubiniai ir sieniniai šviestuvai yra dažniausiai sutinkami kiekvieno namuose. Pirmiausia, juos reikėtų rinktis atsižvelgiant į patalpos dydį ir baldų išplanavimą. Reikia prisiminti, kad daugiau šviesos turi būti tose patalpose, kur skaitoma, darbo kambaryje ir virtuvėje, o miegamajame ar koridoriuje – mažiau. Naktinės lempos naudingos tiems, kurie bijo tamsos ar mėgsta miegoti prietemoje. Bet kartais juk visai malonu prieš miegą paskaityti knygą, patogiai įsitaisius lovoje, tam irgi puikus pasirinkimas naktinė lempa. O vaikučių kambariui įsigykiti vaikišką naktinę lempą. Pas mus yra žaismingų ir mielų vaikiškų šviestuvų, jūsų mažyliui tikrai patiks.

Darbo kambaryje rekomenduojame turėti stalinę lempą, su ja turėsite daugiau šviesos ant stalo, taip nepavargs akys. Šioje elektroninėje parduotuvėje visa tai rasite, mūsų asortimente yra lubiniai ir sieniniai šviestuvai, naktinės lempos, stalinės lempos ir vaikiški šviestuvai.