Dantų šepetėlis YAWECO vaikams nuo 3m.

3.79€
Gamintojas:YAWECO
Prekės kodas: 4043408000261

Aprašymas

Dantų šepetėlis YAWECO vaikams nuo 3m.YAWECO dantų šepetėliai vaikams turi jiems puikiai pritaikytą ergonomišką rankeną ir yra tinkami vaikams nuo 3 metukų.Šepetėlių šerelių užapvalinimas sukurtas pasitelkiant naujausias technologijas, o prieš keletą...

Pristatymo terminai

Atsiimsiu Klaipėdoje 2022-05-24 (€ 0,00)
Pristatymas į namus su DPD 2022-05-26 (€ 3,99)
Pristatymas į Omniva paštomatą 2022-05-26 (€ 2,41)

Dantų šepetėlis YAWECO vaikams nuo 3m.

YAWECO dantų šepetėliai vaikams turi jiems puikiai pritaikytą ergonomišką rankeną ir yra tinkami vaikams nuo 3 metukų.

Šepetėlių šerelių užapvalinimas sukurtas pasitelkiant naujausias technologijas, o prieš keletą metų Šveicarijos žurnalas K-TIPP atliko kokybės tyrimą, kurio metu geriausius įvertinimus gavo YAWECO dantų šepetėliai. Jie turėjo geriausiai užapvalintus šerelius iš visų tirtų 20-ties šepetėlių.

Šepetėliai buvo ištirti dėl kenksmingų medžiagų, juose nėra jokių PAH, ftalatų (plastifikatorių), sunkiųjų metalų ar kitų kenksmingų medžiagų.

Šepetėlis susideda iš polipropileno ir termoplastinio elastomero švelniojoje rankenos dalyje. Šereliai pagaminti iš nailono 6.6.

Pakuotė pagaminta iš daugiau kaip 90% perdirbto kartono, o išorinis apvalkalas susideda iš PLA (polipieno rūgštis), medžiagos, kuri yra pagaminta iš kukurūzų krakmolo ir yra biologiškai suyranti.


Burnos priežiūros specialistai rekomenduoja padėti vaikams valytis dantis iki 6 metų. Šešerių metų vaikai jau turi susiformavusius motorinius įgūdžius valytis dantis, pasiekia krūminius dantis bei kitas sunkiai pasiekiamas vietas.

Pristatymas
Pristatymas 7 d.d.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis