Draskyklė katėms - 90 cm (juoda)

28.90€
Gamintojas:Malatec
Prekės kodas: XL14071

Aprašymas

Draskyklė katėms - 90 cm (juoda) MEDŽIS KATUI 90cm DRAPAK Z   5   LYGIAI   - medžio formos draskymasis yra 90 cm aukščio, padalintas i 5 aukštus, pro kuriuos kate gali laisvai judeti ir tinginiauti, bet ir tykoti bei žaisti su kitomis katemis. Tvir...

Draskyklė katėms - 90 cm (juoda)

MEDŽIS KATUI 90cm

  • DRAPAK Z   5   LYGIAI   - medžio formos draskymasis yra 90 cm aukščio, padalintas i 5 aukštus, pro kuriuos kate gali laisvai judeti ir tinginiauti, bet ir tykoti bei žaisti su kitomis katemis. Tvirta konstrukcija su plačiu pagrindu užtikrina ibrežimo stulpelio stabilumą. Pagrindinis medžio privalumas – jaukus namelis, kurio deka kačiukas gales laisvai ilsetis.
  • VYKDYMAS   -   braižymo postas   buvo pagamintas iš   augalines kilmes sizalio lynas, kuris gaminamas iš agavos pluošto. Jis yra ekologiškas, todel saugus musu augintiniams. Visą užbaigia minkštu kailiu padengtas pagrindas.
  • KATINU ŽAISLAI   - ant medžio yra pukuota pele ant elastines juostos, kuri skatina kates smalsumą ir skatina katę žaisti ar medžioti.
  • UNIVERSALUS   IŠVAIZDA   - braukiamasis stulpelis išsiskiria šiuolaikišku ir jaukiu dizainu, kurio deka puikiai atrodys bet kurioje patalpoje. Kates medis puikiai tiks prie bet kokio interjero dizaino – nepriklausomai nuo stiliaus ar aksesuaru.
  • SPECIFIKACIJA   - spalva: ruda / smelio spalvos, matmenys (aukštis / plotis): 90x31cm.

Išskirtinai   estetiškas ir patvarus   kačiu draskytuvas yra puiki vieta pagaląsti nagus. Kiekvienas šeimininkas turetu pagalvoti apie šią praktišką dovaną savo augintiniui – antraip jo gali laukti pagreitejęs remontas ir netiketos išlaidos del sugadintu tapetu ar baldu.   Kiekvienam kačiukui reikia vietos galąsti nagus – čia puikiai tiks kates draskykle . Išorinis dideles kates draskymo stulpelio sluoksnis sudarytas iš   sustiprinta sizalio virves pyne , kuri puikiai susidoros su aštriais nagais.

Kates draskykles grindys išklotos itin švelniu kailiuku, kuris garantuoja patogu poilsi su murkimu fone . Pagrindinis medžio privalumas – jaukus namas. Papildoma poilsio galimybe yra vamzdelis, padetas 3-iame ibrežimo stulpelio lygyje. Kačiukas gales laisvai ilsetis. 5 stebejimo lygiai patenkinti kates smalsumą. Esant nuoboduliui   taip pat galite medžioti   pele   idiegta_ _   ant gumytes 4 aukšte draskymo stulpo - galima gaudyti ir pulti.

Kačiu draskytuvas puikiai tiks prie bet kokio interjero dizaino – nepriklausomai nuo stiliaus ar aksesuaru. Medis tinka ivairiu veisliu katems.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis