Foto lazda

4.90€
Gamintojas:Iso Trade
Prekės kodas: XL13702

Aprašymas

Foto lazda FOTO MONOPOD 3in1 3in1 -   komplekte yra monopodas, kuris gali buti sulankstytas prie trikojo (kaip trikojis) ir nuotolinio valdymo pultelis. Režimu keitimas paprastas ir tereikia keliu judesiu. Nuimkite nuotolinio valdymo pulto rankenelę...

Foto lazda

FOTO MONOPOD 3in1

 • 3in1 -   komplekte yra monopodas, kuris gali buti sulankstytas prie trikojo (kaip trikojis) ir nuotolinio valdymo pultelis. Režimu keitimas paprastas ir tereikia keliu judesiu. Nuimkite nuotolinio valdymo pulto rankenelę, išskleiskite kojas ir užfiksuokite galvą. Pasvirimo kampo reguliavimas 280 laipsniu diapazone leis jums gauti geriausią remą. Vienakojis   tęsiasi iki 65 cm ilgio .
 • ILGO NUOTOLIO   - išskleidus monopodą i trikoji   Galime nufotografuoti 10-15m atstumu ! Programele bus puikus sprendimas keliautojams, norintiems iamžinti naujai atrastas vietas, užkariautas viršukalnes, bet ne tik – monopodas veiks ir per šeimos susitikimus, su draugais ir pan.. Tiesiog pastatykite ji ant lygaus paviršiaus, pasiimkite nuotolinio valdymo pultą. ir megaukites unikalia nuotrauka! Nuotolinio valdymo pultas turi rankenelę, leidžiančią nešiotis, pavyzdžiui, su pavadeliu.
 • BLUETOOTH RYŠIAS   - nuotolinio valdymo pultas susiejamas su išmaniuoju telefonu   Bluetooth , nereikia diegti papildomu programu. Jis veikia tiek Android, tiek iOS. Tereikia nuotolinio valdymo pulte pakeisti padeti i ON, telefone ijungti Bluetooth ir surasti irengini – atlikti poravimą. Prisijungę prie telefono galime nufotografuoti.
 • IVAIRUS TAIKYMAS   - preke gali buti naudojama ne tik nuotraukoms, bet ir   puikiai tinka vlog'ams ! Nuotolinio valdymo pultelio mygtuko paspaudimas veikia kaip užrakto mygtukas, leidžia nufotografuoti ir pradeti filmuoti – norint baigti irašymą, taip pat reikia paspausti tą pati mygtuką. Trikojo funkcija taip pat bus naudinga per vaizdo skambučius. Lengvas ir kompaktiškas dizainas leidžia pasiimti i kelionę, nešiotis kuprineje ar laikyti automobilyje – kad visada butu po ranka.
 • SPECIFIKACIJA   - juoda spalva; nuotolinio valdymo nuotolis: 10-15m; medžiaga: plastikas + plienas; angos plotis: 53-90mm; nuotolinio valdymo pulto maitinimas: CR 2032 (yra komplekte); monopodo matmenys po sulankstymo (ilgis / plotis): 20 / 4cm; nuotolinio valdymo pultelio matmenys (plotis / aukštis): 5,5 / 3,5 cm; maksimalus ilgis išskleistas: 65 cm; komplekto svoris: 0,13 kg.

SPECIFIKACIJA

 • juoda spalva
 • nuotolinio valdymo nuotolis: 10-15m
 • medžiaga: plastikas + plienas
 • angos plotis: 53-90mm
 • nuotolinio valdymo pulto maitinimo šaltinis: CR 2032 (pridedama)
 • monopodo matmenys po sulankstymo (ilgis / plotis): 20 / 4cm
 • nuotolinio valdymo pultelio matmenys (plotis / aukštis): 5,5 / 3,5 cm
 • maksimalus ilgis išskleistas: 65 cm
 • komplekto svoris: 0,13 kg

ISKAITANT

 • monopodas su trikojo funkcija
 • Nuotolinis

Rinkinyje yra   monopodas, kuris gali buti sulankstytas prie trikojo (kaip trikojo) ir nuotolinio valdymo pulteliu.   Režimu keitimas paprastas ir tereikia keliu judesiu. Nuimkite nuotolinio valdymo pulto rankenelę, išskleiskite kojas ir užfiksuokite galvą.

Trikojis leidžia fotografuoti iš aukštesnes ir ilgesnes perspektyvos.   Pasvirimo kampo reguliavimas   280 laipsniu diapazone leis jums gauti geriausią kadrą.   Veikia su beveik bet kokiu Android ar iOS telefonu.

Monopodas tiks kiekvienam žmogui, norinčiam padaryti unikalią ir nepakartojamą nuotrauką. Užtenka išskleisti kojas ir monopodas taip pat tampa trikoju. Programele bus puikus sprendimas keliautojams, norintiems iamžinti naujai atrastas vietas, užkariautas viršukalnes, bet ne tik – monopodas veiks ir per šeimos susitikimus, su draugais ir pan.   I komplektą ieina ir pultelis, kuri galime pasiimti su savimi ir nufotografuoti per 10-15. Nufotografavus nuotolinio valdymo pultą galima vel padeti i laikikli ant monopodo.

Gaminys turi imontuotą bateriją,   jungiasi prie telefono per Bluetooth,   nereikia diegti papildomu programu. Tereikia nuotolinio valdymo pulte pakeisti padeti i ON, telefone ijungti Bluetooth ir surasti irengini – atlikti poravimą. Prisijungę prie telefono galime nufotografuoti.

Preke gali buti naudojama ne tik nuotraukoms, bet ir   puikiai tinka vlog'ams!   Nuotolinio valdymo pultelio mygtuko paspaudimas veikia kaip užrakto mygtukas, leidžia nufotografuoti ir pradeti filmuoti – norint baigti irašymą, taip pat reikia paspausti tą pati mygtuką. Trikojo funkcija taip pat bus naudinga atliekant vaizdo skambučius.

Lengvas ir kompaktiškas dizainas   leidžia neštis kuprineje arba laikyti automobilyje – kad visada butu po ranka. Jis suderinamas su bet kuriuo išmaniuoju telefonu, kurio plotis yra 53–90 mm.

1. TELESKOPINIS LAIDAS

2. STOVAS TRIKOJOJE

3. BLUETOOTH REMOTE

4. KREIPIMO KAMPO REGULIAVIMAS

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis