Gitaros laikiklis

4.90€
Gamintojas:Iso Trade
Prekės kodas: XL13833

Aprašymas

Gitaros laikiklis CAPODASTER GITAROS: KLASIKINES, AKUSTINES, ELEKTRINES SU 3 KUBAIS Tvirtas spaustukas   - Puikiai suformuotas gnybtas leidžia skleisti švaru ir aišku garsą bei pašalinti nepageidaujamą stygu zvimbimo poveiki. LENGVAS KEISTI TONĄ -  ...

Gitaros laikiklis

CAPODASTER GITAROS: KLASIKINES, AKUSTINES, ELEKTRINES SU 3 KUBAIS

 • Tvirtas spaustukas   - Puikiai suformuotas gnybtas leidžia skleisti švaru ir aišku garsą bei pašalinti nepageidaujamą stygu zvimbimo poveiki.
 • LENGVAS KEISTI TONĄ -   spyruokle yra pakankamai lanksti, kad butu galima pajudinti capo viena ranka, todel greitai pasikeičia spaustuko padetis ir kompozicijos tonas, o tai garantuoja švaru ir aišku garsą.
 • GUMINE   SAUGUMAS   - ant kapo naudojamos gumines juosteles, apsaugančios nuo ibrežimu; guma prispaudžia virveles prie kaklo, kad pritvirtintu grifą.
 • 3 KUBAI -   Rinkinyje yra 3 kirtikliai, kurie yra 'piršto pratęsimas' - tai yra kirtikliai, kurie tiesiogiai liesis su gitaros stygomis. Trikampis kubas suapvalintais kampais yra atsakingas už stygu plešimą grojant. Tai leidžia lengviau išgauti konkrečius garsus ir taip pat turi itakos žaidimo technikai.
 • SPECIFIKACIJA   - medžiaga: metalas + guma; spalva: naturalus medis + juodos gumos juostos; matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 7,5 / 1,3 / 8cm; komplekto svoris: 66 g.

SPECIFIKACIJA

 • medžiaga: metalas + guma
 • spalva: naturalus medis + juodos gumytes
 • matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 7,5 / 1,3 / 8cm
 • komplekto svoris: 66 g

ISKAITANT

 • capo
 • 3 kubeliai

Capo yra irenginys, leidžiantis lengvai pakeisti raktą   (pvz., vokalui) nekeičiant gitaros akordu, prie kuriu yra ipratusi musu kaire ranka. Tas pats   dainuoti patogiau - pagal savo skalę ir nereikia keisti akordu.   Nedidelis mechaninis spaustukas tvirtinamas tiesiai ant gitaros kaklo.   Apsivilkimo budas labai paprastas.   Atidarykite dangteli ir užmaukite ji ant kaklo. Viduje gaminys yra padengtas guminiu ideklu, kuris prispaudžia virveles prie kaklo, kad pritvirtintu grifą.

Nemontuokite kapo tiesiai ant balno, nes per didelis spaudimas gali atlaisvinti strypą ir sugadinti slanksteliu derinimą.

Tiesiog uždekite capo ant atitinkamo gitaros strypo.

Pavyzdys: jei mums patogu naudoti akordus Am, Em, Dm (klavišas A-moll), o musu balsui jis kiek per žemas, tai užsidejus capo ant 3-iojo freto, klavišas bus pakeistas i c-moll. Kaires rankos rankenos išliks tokios pat.

Gitaros capo gali buti naudojamas klasikinems, akustinems ir elektrinems gitaroms, taip pat mandolinai ir ukulelei.

I komplektaciją ieina   3 kirtikliai , kurie yra "piršto ištiesimas" - tai yra kirtiklis, kuris tiesiogiai liečiasi su gitaros stygomis. Trikampis kubas suapvalintais kampais   yra atsakingas už stygu plešimą grojant . Tai leidžia lengviau išgauti konkrečius garsus ir taip pat turi itakos žaidimo technikai.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis