Gyvūnų prekės

Dvigubas dubenėlis, metalinis

4.00€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Ėdalo indelis, dvigubas

1.50€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Ėdalo indelis, dvigubas PFP, rožini...

1.50€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

ID šuns, katės pakabukas

1.00€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Katės draskyklė / žaislas 30x30x35...

6.00€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Katės žaislas bokštas labirintas, ž...

4.00€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Katės žaislas išprotėjęs labirintas...

4.00€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Koralinis gruntas, 2 kg

3.40€

Megztukas šuniui pilkas L

7.14€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Megztukas, kailinukai mažam šuniui ...

6.00€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Pavadėlis šuniui leopardas

4.40€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Pavadėlis šuniui rožinis su gėlytėm...

4.40€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Pavadėlis šuniui safari

4.40€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Šuns antkaklis su apšvietimu, LED l...

1.56€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Šuns kamuoliuko mėtiklis

1.99€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Šuns pakabukas su LED ir dėžute adr...

1.00€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Šviečiantis, tvirtas ir patogus LED...

3.83€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Aktyvuota anglis, 500 g

4.30€

Akvariumas burbulas, 4 l

5.90€

Akvariumas burbulas, 8,5 l

9.20€

Akvariumo valymo rinkinys

5.21€

Akvariumo valytuvas

2.52€

Amoniaką neutralizuojančioa tabletė...

1.73€

Ananasas draskyklė

1.40€

Anglies filtras keramikinei Drinkwe...

11.99€

Antkaklis nuo lojimo su impulsu (18...

109.99€

Antkaklis nuo lojimo su impulsu (6 ...

64.90€

Antkaklis nuo lojimo su impulsu did...

102.99€

Antkaklis nuo lojimo su impulsu maž...

98.99€

Antkaklis nuo lojimo su ultragarsu

39.90€

Antkaklis nuo lojimo su vibracija (...

74.90€

Antkaklis šuniui, mėlynas su juodu...

1.65€

Antkaklis šuniui, su atšvaitu

2.70€

Antkaklis šuniui, žydras

1.65€

Atbulinis vožtuvas

1.70€
Rodoma nuo 1 iki 36 iš 356 (10 puslapių)

Gyvūnų prekės internetinėje parduotuvėje.

Raskite savo augintiniui geriausias prekes už tikrai priimtiną kainą.

Gyvūnų prekės visiems naminių gyvūnų mylėtojams.

Čia rasite visko, ko gali prireikti katėms, šunims, graužikams, žuvims ar paukščiams.

Ateikite į mūsų Facebook puslapį, ten rasite išskirtinius pasiūlymus mūsų draugams.


Gyvūnų prekės, įvairios prekės Jūsų augintiniams

Laimingas augintinis – laimingas šeimininkas. Mūsų mažieji draugai namuose sukuria jaukią atmosferą, užpildo namus šiluma, o grįžtant namo visada žinome, kad esame laukiami. Atsidėkokime augintiniams už nuostabias akimirkas ir palepinkime juos. Čia yra įvairiausių prekių, kurių gali reikėti graužikams, katėms, šunims, paukščiams, žuvims bei akvariumams. Kelių mygtukų paspaudimu rasite kokybišką maistą savo augintiniui, gultus, dubenėlius, narvelius, akvariumus, kraiką, skanėstus, švaros reikmenis ir daugybę kitų prekių. Tai yra puikus pasirinkimas, nes užsisakant internetu jūs sutaupote ir laiką, ir pinigus.

Akvariumai ir jų įranga

Akvariumas – tai gyvas paveikslas namuose, kuris ramina ir suteikia jaukumo.

Čia rasite visą įrangą, savo tobulam akvariumui: filtrų, užpildų filtrui, šildytuvų, žuvų šėriklų, tinklelių žuvims, termometrų, vožtuvų, oro kompresorių, grunto, valymo rinkinių ir kitų prekių. Jei mėgstate keliauti, ne visada spėjate tinkamai pamaitinti žuveles ar tiesiog gyvenimo rutina ne jums ir nenorite skirti daug dėmesio akvariumui, galime pasiūlyti automatinę šėryklą žuvims. Jums tai sutaupys laiko, o augintiniai visada bus pamaitinti laiku.

Prekės, skanėstai, reikmenys graužikams

Graužikai mūsų bene mažiausi naminiai augintiniai. Jiems reikia ypatingo dėmesio, šilumos ir rūpesčio. Palepinkite juos puikiomis dovanomis. Prieš įsigyjant graužiką, labai svarbu tinkamas narvelis, jis turi būti pakankamai erdvus ir saugus. Beto didesniems graužikams geriau rinktis su grotomis iki dugno, nes plastiką gali pragraužti ir pabėgti. Graužikams itin svarbi ir gertuvė, ji turi būti ne tik patogi atsigerti, bet ir saugi, jog neišsilietų ir nesušlaptų narvelis.

Kačių reikmenys, žaislai katėms, draskyklės, guoliai ir kitos prekės kačių augintojams

Mūsų švelniakailėms katytėms turim gausų pasirinkimą įvairiausių prekių. Jas galima pamaloninti ne tik paprastais žaisliukais: kamuoliukais, pelytėmis, lazdelėmis, bet išlankstomais tuneliais, labirintais ir net žaidimų aikštele. Apsaugokite savo baldus pasiūlydami savo augintiniui draskykles. Kačių mylėtojai tikrai žino, kaip jos mėgsta šiltai, minkštai ir jaukiai kur nors įsitaisyti, todėl šiltoje namų vietoje padėkite guolį, pagalvėlę ar namelį, kur jūsų augintinis galės ramiai pailsėti. Katės labai mėgsta švarą, tai ko gero tvarkingiausias naminis gyvūnėlis, todėl būtina pasirūpinti jų higiena. Tikrai prireiks tualeto, kraiko ir lopetėlės. Nuostabus daiktas – katės maudymo maišelis, su juo saugiai išmaudysite augintinį, taip pat nepamainomas kerpant nagus, leidžiant vaistus ar atliekant kitą nemalonią procedūrą.

Renkantis katei guolį reikėtų atkreipti dėmesį, kad jis būtų šiek tiek didesnis nei augintinis ir patvarus.

Įvairios prekės ir reikmenys paukščiams

Paukščiai atgaiva ne tik akims, bet ir klausai. Parūpinkite jiems erdvų narvelį, kad turėtų kur išskėsti sparnus. Įsigykite kraiką, šėryklą ir kokybišką maistą, bei nepamirškite žaisliukų, kad augintiniui nebūtų liūdna.

Pavadėliai, guoliai, skanėstai, žaislai šunims ir kitos šunų prekės

Šuo – geriausias žmogaus draugas, kuris lydi nuo senų senovės. Šunys labai mėgsta žaislus, kurie skleidžia garsus. Manoma, kad šunų pomėgis cypsiančiams žaislams nėra atsitiktinis - laukiniai šunys pagal cypsėjimą aptikdavo savo auką. Taip paaiškinamas mūsų augintinių – medžioklės instinktas. Žaislai keturkojams tinkami ir namie, ir lauke. Ypač smagu augintiniui išsidūkti kieme su mylimu žaisliuku. Šunys neretai kenčia dėl išsiskyrimo su šeimininku, šitaip sudarydami nepatogumų tiek kaimynams, tiek augintinio šeimininkams. Gyvūnėlio liūdesiui nuraminti taip pat padeda žaislai.

Augintinių dubenėlių pasirinkimas yra platus. Renkantis dubenėlį reikėtų atkreipti dėmesį kokio dydžio jo reikia, iš kokios medžiagos pagamintas, taip pat svarbi, jie gali būti plastikiniai, metaliniai ir keramikiniai. Didesniems keturkojams galima įsigyti maisto stovą, taip maistą bus galima laikyti augintiniui patogiame aukštyje.

Auginant šunį būtini daiktai – pavadėlis su antkakliu. Renkantis antkaklį arba petnešas, pirmiausia vertėtų pamatuoti šuns apimtis, o renkantis pavadėlį, įvertinamas jo optimalus ilgis. Pavadėliai gali būti automatiniai ir paprasti, tad gerai apgalvokite prieš pirkdami, kokio jums reikia. Beto, petnešų, antkaklių ir pavadėlių spalvos ir dizainai skiriasi, todėl galite iššsirinkti sau patraukliausią variantą.

Reikėtų nepamiršti, kad savo augintinį galite papuošti įvairiais aksesuarais: kaspinėliai, rūbeliais, kojinytėms. Tuomet jūsų šunelis bus ne tik stilingas, bet šaltomis žiemomis jam bus ir šilta.

Reikmenys akvariumų žuvims

Žuvys nepaprasta namų dekoracija. Stebimas jų ramų palukiojimą vandenyje – ramina, tai tikra atgaiva. Pasirūpinkite savo žuvyčių gerove ir komfortu. Tam puikiai tiks dekoracijos akvariumui: augalai, medžių šaknys. Čia taip pat rasite kokybiško maisto žuvytėms.