Laikrodžiu laikiklis su 3 skyreliais

6.90€
Gamintojas:Iso Trade
Prekės kodas: XL13612

Aprašymas

Laikrodžiu laikiklis su 3 skyreliais LAIKRODŽIO ORGANIZATORIUS - 3 SKYRIAI ESTETIKA IR ELEGANTIKA   -   atvejis   Pagaminta atkreipiant demesi i detales, ji atrodo gražiai ir puikiai parodo savo turini. Gaminys pagamintas iš juodos eko odos su balta...

Laikrodžiu laikiklis su 3 skyreliais

LAIKRODŽIO ORGANIZATORIUS - 3 SKYRIAI

 • ESTETIKA IR ELEGANTIKA   -   atvejis   Pagaminta atkreipiant demesi i detales, ji atrodo gražiai ir puikiai parodo savo turini. Gaminys pagamintas iš juodos eko odos su balta apdaila ir ryškiu, puikiai kontrastingu interjeru. Laikrodžio korpuso dangtelis yra skaidrus, todel laikrodžio dežuteje galima ne tik laikyti, bet ir elegantiškai parodyti turini.
 • SAUGU VIDUJE   - organizatoriaus vidus išklotas minkšta medžiaga, pagalviu deka saugomi aksesuarai yra apsaugoti nuo subraižymo, kiekvienas iš ju yra nuimamas, ko deka galime ten laikyti ir kitus papuošalus, pvz apyrankes, pakabukus, žiedus ar auskarai. Skyriai atskirti aukštesnemis sienelemis, kurios apsaugo laikomus priedus nuo nepageidaujamo kontakto, galinčio sugadinti.
 • UNIVERSALUS   - tinka ne tik laikrodžiams, bet ir apyrankems bei kitiems papuošalams laikyti, todel bus puiki dovana tiek moterims, tiek vyrams. Jis yra praktiškas ir puikiai deres prie bet kokio interjero ir tikrai bus visu megstamas produktas.
 • UŽDARYTA SKRYDŽU   - metalinis skląstis neleidžia netyčia atsidaryti organizatoriui, o jo turinys nešant neiškris. Jusu papuošalai jame bus saugus.
 • SPECIFIKACIJA   - juoda spalva; medžiaga: eko oda + veliuras; skyriu skaičius: 3; sulankstyti matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 15,5 / 11 / 8,5 cm; maksimalus aukštis išskleistas: 16cm; skyriaus matmenys (ilgis / plotis): 10,5 / 5cm; svoris: 335g.

SPECIFIKACIJA

 • juoda spalva
 • medžiaga: eko oda + veliuras
 • skyriu skaičius: 3
 • sulankstyti matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 15,5 / 11 / 8,5 cm
 • maksimalus aukštis išskleistas: 16cm
 • skyriaus matmenys (ilgis / plotis): 10,5 / 5cm
 • svoris: 335g
 • svoris su pakuote: 385g

Elegantiškoje laikrodžiu dežuteje yra 3 skyreliai, i kuriuos galesite ideti ne tik laikrodžius, bet ir kitus papuošalus.   Dežute turi elegantišką juodą spalvą ir baltas siules, kurios suteikia visumai elegancijos ir stiliaus . Laikrodžio korpuso dangtelis yra skaidrus, kurio deka laikrodžio dežute gali buti naudojama ne tik laikymui, bet ir elegantiškam turinio demonstravimui.

Laikrodžiu dežute bus sekminga ir naudinga dovana, kurią ivertins visi. Jis tinka bet kokiam interjerui,   Puikiai tiks tiek moteriai, tiek vyrui, tad tikrai bus puiki dovana.

Elegantiška dežute laikrodžiams ir kt

Laikrodžiu tvarkykleje taip pat galite sekmingai laikyti apyrankes ir kitus papuošalus . Skyriuose yra specialus ideklai, kuriuos galima nustatyti pasirinktu kampu arba visiškai išimti. Del šiu galimybiu laikrodžio korpusas puikiai tiks daugybei skirtingu papuošalu laikymui.

Laikrodžio laikiklio vidus išklotas ypatinga, itin minkšta medžiaga.   Ši medžiaga saugo laikrodžio korpuso turini nuo subraižymo.   Skyriai atskirti aukštesnemis sienelemis, kurios apsaugo laikomus priedus nuo nepageidaujamo kontakto, galinčio sugadinti. Dežute taip pat turi specialią juostelę, kuri laiko atidarytą dangteli, tuo pačiu apsaugodama laikrodžio dežutes vidu ir turini. Išskirtinai estetiškas ir saugus užsegimas su užraktu apsaugo nuo atsitiktinio organizatoriaus turinio išsiliejimo ant laikrodžiu.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis