Naujiena

Dvipuse lipni juosta - 3m.

3.90€
Gamintojas:Iso Trade
Prekės kodas: XL15394

Aprašymas

Dvipuse lipni juosta - 3m. DVIPUŠE JUOSTOS DAUG TAIKYMO - pateikta dvipuse skaidri juosta yra gaminys, turintis daugybę pritaikymu. Jis gali buti naudojamas, be kita ko paveikslams kabinti ant sienos, taip pat ivairiems indams virtuveje. Jis taip pa...

Dvipuse lipni juosta - 3m.

DVIPUŠE JUOSTOS

  • DAUG TAIKYMO - pateikta dvipuse skaidri juosta yra gaminys, turintis daugybę pritaikymu. Jis gali buti naudojamas, be kita ko paveikslams kabinti ant sienos, taip pat ivairiems indams virtuveje. Jis taip pat puikiai tinka nuotraukoms, paveikslams ar kabeliams, taip pat kilimui.
  • NAUDOJIMAS - dvipuse montavimo juosta yra daugkartinio naudojimo gaminys. Galima sekmingai klijuoti ir nulupti net kelis kartus. Labai svarbu, kad nulupus juosta neprarastu savo savybiu, be to, butu atspari dregmei. Puikiai tinka tiek lygiam, tiek neakytam paviršiui.
  • PAPRASTA NAUDOTI - dvipuse skaidri juosta yra itin paprastas naudoti gaminys. Pakanka švelniai nuplauti paviršiu, prie kurio jis bus klijuojamas, o tada klijuoti ant jo juostą. Jei reikia, juostą galima nuplešti ir priklijuoti kitur (išplovus).
  • ESTETIKA - dvipuse lipni juosta yra estetiškas gaminys. Nepalieka pedsaku ir nepažeidžia paviršiaus, o tai yra didelis privalumas.
  • SPECIFIKACIJA - skaidrus, daugkartinis, lipnus, dvipusis, ilgis: 3m, matmenys: 3/12 / 12cm, svoris: 0,172 kg

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis