Naujiena

LED žaidimu pele ir klaviaturos kilimelis

15.90€
Gamintojas:Iso Trade
Prekės kodas: XL15395

Aprašymas

LED žaidimu pele ir klaviaturos kilimelis ŽAIDIMU PADETIS ŽAIDEJAMS ATSLIKUMAS - žaidimu peles kilimelis pagamintas iš gumos. Jo paviršius yra neslidus, todel užtikrina maksimalu tikslumą ir kamuoliuko bei optines peles valdymą bei leidžia žaibiškus...

LED žaidimu pele ir klaviaturos kilimelis

ŽAIDIMU PADETIS ŽAIDEJAMS

  • ATSLIKUMAS - žaidimu peles kilimelis pagamintas iš gumos. Jo paviršius yra neslidus, todel užtikrina maksimalu tikslumą ir kamuoliuko bei optines peles valdymą bei leidžia žaibiškus judesius.
  • LENGVAS NAUDOTI - Šis žaidimu peles kilimelis jungiasi prie jusu kompiuterio per USB sąsają. Tiesiog prijunkite ji prie kompiuterio USB prievado ir mygtuku pasirinkite foninio apšvietimo režimą. Dukart spustelejus mygtuką pakeičiamas šviesos intensyvumas.
  • APŠVIETUS - žaidimu peles kilimelis yra apšviestas, o tai suteikia unikalią ir nepakartojamą atmosferą žaidžiant megstamą žaidimą. Jis turi net 13 apšvietimo režimu, kurie tikrai padarys virtualu žaidimą malonesni, ypač naktiniu seansu metu.
  • WATERPROOF – didelis šios programeles privalumas yra atsparumas vandeniui. Šviečiančio peles kilimelio nesugadins lengvas potvynis, todel netyčia pataikius i puodeli su gerimu jis neturetu pakenkti.
  • SPECIFIKACIJA - neslidus: taip, šviečiantis: RGB, sąsaja: USB, itampa: 5 V, apšvietimo režimai: 13, vandeniui atsparus audinys: taip, medžiaga: guma; matmenys: 80 / 30cm;

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis