Elektrinis paspirtukas 350W 36V 7.5Ah HQ

276.90€
Gamintojas:Kruzzel
Prekės kodas: XL15408

Aprašymas

Elektrinis paspirtukas 350W 36V 7.5Ah HQ SULANKSTAMAS ELEKTRINIS PAspirtukas 350W 36V 7.5Ah SU BLUETOOTH MADINGA IŠVAIZDA IR ŠI KONSTRUKCIJA - Elektrinis paspirtukas su šviesomis – tai irenginys, leidžiantis vartotojui efektyviai judeti mieste, nest...

Elektrinis paspirtukas 350W 36V 7.5Ah HQ

SULANKSTAMAS ELEKTRINIS PAspirtukas 350W 36V 7.5Ah SU BLUETOOTH

  • MADINGA IŠVAIZDA IR ŠI KONSTRUKCIJA - Elektrinis paspirtukas su šviesomis – tai irenginys, leidžiantis vartotojui efektyviai judeti mieste, nestovint kamščiuose ar nesinaudojant viešuoju transportu. Del madingo dizaino irenginys puikiai atrodo, o tai tikrai ivertins daugelis vartotoju. Dizainas ne tik patogus, bet ir praktiškas – paspirtukas yra sulankstomas, todel neužima daug vietos, kai jo nereikia .
  • IKI TRIJU GREIČIO NUSTATYMU - elektrinis sulankstomas paspirtukas turi tris skirtingus greičio nustatymus. Šiuos nustatymus galima patogiai valdyti programos lygiu. Elektrinis paspirtukas išsiskleidžia greitis iki 25 km/h, o jo efektyvi 7,5 Ah talpos ličio baterija leidžia vartotojui visiškai ikrautu nuvažiuoti iki 20 km .
  • SAUGI IR PATIKIMA STABDŽIAI - elektrinis paspirtukas turi dvigubą stabdžiu sistemą. Priekyje yra E-Brake sistema, o gale yra antrasis stabdžiu kojele, užtikrinanti dar didesni naudotojo saugumą ir patogumą. Itraukta yra taip pat praktiškas skambutis, leidžiantis lengviau perspeti praeivius , kad vartotojas nori ju vengti.
  • INTUITYVUS ŠVIESOS VALDYMAS - paspirtuko žibintus galima ijungti tiek per specialu skydeli, esanti ant paspirtuko, tiek iš tam skirtos programos.
  • SPECIFIKACIJA - variklis: 350 W; maksimalus greitis: 25 km/h; atstumas: 12-20 km; didžiausias reljefo nuolydis: 15 laipsniu; maksimali apkrova: 120 kg; baterija: 36 V 7,5 Ah ličio baterija; ikrovimo laikas: 2-5 valandos; E – Stabdžiu priekine stabdžiu sistema + galinis kojinis stabdys; apšvietimas: priekis + galas ir atšvaitai šonuose; Bluetooth ryšys: taip; Bluetooth diapazonas: 42m; speciali programa: taip; greičiu skaičius: 3 (kurie nustatyti 1, 2, 3 programoje); pilnas nusidevejimas; neslidus denis; susuktos rankenos; matmenys: 120/115/40 cm; išmatavimai po sulankstymo: 32/110 cm; paspirtuko svoris: 14,40 kg; matmenys su pakuote: 16,45 kg.

Taikoma Lenkijai: pasikeitus naujoms UTO taisyklems, paspirtuku galite važiuoti tik privačiais ir vidaus keliais bei šaligatviais.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis