Gerimu siurblys

1.90€
Gamintojas:Iso Trade
Prekės kodas: XL4908

Aprašymas

Gerimu siurblys SIurblys VANDENIUI IR GERIMAMS PAPRASTAS NAUDOTI - bet kas, net mažas vaikas, gali valdyti siurbli. Tereikia nuimti čiaupo apsaugą, ideti indą, i kuri ketinate leisti skysti, ir kelis kartus paspausti cilindro galvutę. Tada skystis i...

Gerimu siurblys

SIurblys VANDENIUI IR GERIMAMS

  • PAPRASTAS NAUDOTI - bet kas, net mažas vaikas, gali valdyti siurbli. Tereikia nuimti čiaupo apsaugą, ideti indą, i kuri ketinate leisti skysti, ir kelis kartus paspausti cilindro galvutę. Tada skystis iš didelio butelio bus siurbiamas pompa ir supilamas i talpyklą.
  • LENGVAS SULANKSTI - tereikia surinkti siurbimo vamzdelio elementus ir pritvirtinti juos prie skirstytuvo, o tada visa tai pritvirtinti prie didesnio butelio sriegio ir paspausti, kad viskas butu sandariai ir siurblys butu paruoštas darbui.
  • UNIVERSALUS TAIKYMAS - Puikiai tinka ivairiu tipu skysčiams, kuriu tankis panašus i vandens, dozuoti. Galite naudoti namuose, darbe, sklype.
  • EFEKTYVUS - didele siurbimo jega, susidaranti spaudžiant dozatoriu, reiškia, kad užtenka vos 3-4 energingu judesiu ir kiekvieną indą užpildysime stiklines dydžio.
  • SPECIFIKACIJA - siurbimo vamzdžio ilgis: apie 34 cm, matmenys (ilgis / aukštis): 17/16 cm, svoris: 102 g.

SPECIFIKACIJA

  • siurbimo vamzdžio ilgis: apie 34 cm
  • matmenys (ilgis / aukštis): 17x16cm
  • svoris: 102g

Universalus skysčio siurblys yra paprastas naudoti prietaisas, palengvinantis skysčiu dozavimą, ypač iš dideliu, sunkiu ir itin dideliu gabaritu buteliu . Skysčiu dozatorius puikiai tiks skysčiams išpilstyti i mažesnius buteliukus arba pilti tiesiai i indus. Yra skysčiu dozatorius labai paprasta naudoti - Tiesiog pritvirtinkite ji ant didelio butelio sriegio ir jis paruoštas naudoti. Skysčiu dozatorius gali buti naudojamas namuose, darbe ar sklype, taip pat visur, kur skysčiu išpylimas iš didžiuliu ir stambiu buteliu yra problemiškas.

Net vaikas gali lengvai valdyti skysčio siurbli. Norint užpilti reikiamą kieki skysčio užtenka keletą kartu gana greitu ir energingu judesiu paspausti melyną cilindro galvutę skysčiu dozatoriuje. Prietaisas, nepaisant jo nepastebimos išvaizdos, yra labai efektyvus. Jis sukuria labai didelę siurbimo galią, todel mums nereikia be galo siurbti, kad išpiltume minimalu vandens kieki. Vos 3–4 skysčiu dozatoriaus paspaudimus nesunkiai užpildysite bet koki stiklines dydžio indą .

Skysčiu siurblys turi labai praktiškas maišytuvo gaubtas . Kai skysčio dozatorius nenaudojamas, čiaupo apsauga apsaugo buteliuko vidu nuo užteršimo. Viską galima labai greitai surinkti ir greitai išardyti (pvz., skalbimui). Siurbimo vamzdis sulankstytas yra maždaug 34 cm ilgio . Norint naudoti prietaisą, pakanka surinkti siurbimo vamzdžio elementus, pritvirtinti juos prie dozatoriaus, o tada uždeti visą daiktą ant buteliuko sriegio ir paspausti taip, kad viskas butu sandari, o skysčio dozatorius paruoštas eksploatacijai.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis