Naujiena

Nosies ir ausu žoliapjove

1.90€
Gamintojas:Iso Trade
Prekės kodas: XL5216

Aprašymas

Nosies ir ausu žoliapjove NOSIES IR AUSU kirpimo mašinele 1. DAUGIAFUNKCINE - Pristatoma nosies ir ausu kirpimo mašinele – modernus prietaisas, kuris puikiai tiks nosies ir ausu plaukams kirpti, taip pat bus sekmingai naudojamas veido ir antakiu kir...

Nosies ir ausu žoliapjove

NOSIES IR AUSU kirpimo mašinele

1. DAUGIAFUNKCINE - Pristatoma nosies ir ausu kirpimo mašinele – modernus prietaisas, kuris puikiai tiks nosies ir ausu plaukams kirpti, taip pat bus sekmingai naudojamas veido ir antakiu kirpimui.

2. MODERNUS - nosies ir ausu epiliatorius yra modernus aksesuaras, kuriame idiegta patobulinta sistema nuo ipjovimu ir plauku ištraukimo, taip pat moderni technologija, kuri efektyviai apsaugo nuo odos sudirginimo.

3. LABAI LENGVAS VALYMAS - pateiktą žoliapjovę labai lengva valyti. Po naudojimo ji reikia nuvalyti tik šepeteliu, kuris yra komplekte.

4. ERGONOMINE FORMA - Profesionali nosies ir ausu žoliapjove yra lengvo dizaino ir ergonomiškos formos, todel puikiai tiks bet kurioje rankoje. Puikiai tiks ne tik namuose, bet ir kelionese.

5. SPECIFIKACIJA - Maitinimas: 1 AA baterija (i komplektą neieina); matmenys (ilgis / plotis): 12,5x2,7cm; svoris: 58g

SPECIFIKACIJA

  • Maitinimas: 1 AA baterija (nepridedama)
  • matmenys (ilgis / plotis): 12,5x2,7 cm
  • svoris: 58g

ISKAITANT

  • ausu ir nosies žoliapjove
  • valymo šepetelis
  • ašmenis dengianti perdanga

Pristatoma nosies ir ausu kirpimo mašinele – modernus ir daugiafunkcis prietaisas, kuris puikiai tiks nosies ir ausu plaukams kirpti, taip pat bus sekmingai naudojamas veido ir antakiu kirpimui. Tikslus nosies ir ausu epiliatoriaus peiliukai greitai ir neskausmingai pašalins visus nepageidaujamus plaukelius.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis