Naujiena

Belaidis elektrinis musiu gaudykle

4.90€
Gamintojas:Iso Trade
Prekės kodas: XL5373

Aprašymas

Belaidis elektrinis musiu gaudykle Elektrinis musiu gaudykle SAUGU – elektrinis musiu gaudykle yra visiškai saugi. Sroves stiprumas paleteje yra pakankamas, kad numarintu musę, vapsvą, širšę ar kitą skraidanti kenkeją, tačiau nepajegi pakenkti žmogu...

Belaidis elektrinis musiu gaudykle

Elektrinis musiu gaudykle

  • SAUGU – elektrinis musiu gaudykle yra visiškai saugi. Sroves stiprumas paleteje yra pakankamas, kad numarintu musę, vapsvą, širšę ar kitą skraidanti kenkeją, tačiau nepajegi pakenkti žmogui.
  • AKUMULIATORIUS - del to, kad irenginys turi ikraunamą bateriją, užtenka ištraukti kištuką iš rankenos ir ikišti i lizdą. Jis sukurtas taip, kad jums nereiketu papildomu adapteriu.
  • IDOMAS DIZAINAS - museliu gaudykle sukurta taip, kad primintu teniso raketę. Ji sudaro trys tinkleliai. Du išoriniai apsaugo nuo tiesioginio vartotojo kontakto su viduriniu - esant itampai.
  • PAPRASTA NAUDOTI - Uodus, muses ir kitus skraidančius vabzdžius galite gaudyti padeję leteną horizontaliai arba darydami stiprius smugius ore. (teniso judesiai)
  • SPECIFIKACIJA - matmenys (plotis / ilgis / aukštis): 21/51/3 cm; medžiaga: plastikas.

SPECIFIKACIJA

  • matmenys (plotis / ilgis / aukštis): 21/51/3 cm
  • medžiaga: plastikas
  • spalva: Melyna

Pavargote nuo skraidančiu vabzdžiu ir nešvariu žymiu, kurios lieka ant langu ir kitose jusu namu vietose? Elektrinis museliu gaudytojas leis kenkejui iš karto žuti ir nepaliks negražaus nešvarumu po kovos su ikyriu vabzdžiu. Jis skirtas visu rušiu vabzdžiams naikinti.

Elektrinis museliu gaudykle turi imontuotą ikraunamą bateriją , kurią išsekus galima ikrauti ikišus kištuką tiesiai i elektros tinklą.

Atrodo kaip žaislas – teniso rakete. Tai nesukels svečiu ir namu ukio nariu priešiškumo. Jis buvo pagamintas iš aukštos kokybes plastiko. Jis taip pat turi patogią rankeną 3 sluoksniai tinklelio. Du apsauginiai itaisai ir vienas itampa, kuriu deka jie apsaugo jus nuo tiesioginio kontakto ir smugio. Jis turi pakankamai itampos vabzdžiui nužudyti, tačiau jis nera kenksmingas žmonems.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis