Naujiena

Gimnastikos kamuolys 65cm + pompa

11.90€
Gamintojas:Iso Trade
Prekės kodas: XL5648

Aprašymas

Gimnastikos kamuolys 65cm + pompa 65 CM SPORTO KAMULIUS + SIURBLYS STIPRINA RAUMENIS   - pratimai su kamuoliu vienu metu apima daug raumenu, kuriu deka jie puikiai formuoja figurą. Kamuolys, be kita ko, stiprina nugaros, pilvo, koju ir sedmenu raume...

Gimnastikos kamuolys 65cm + pompa

65 CM SPORTO KAMULIUS + SIURBLYS

 • STIPRINA RAUMENIS   - pratimai su kamuoliu vienu metu apima daug raumenu, kuriu deka jie puikiai formuoja figurą. Kamuolys, be kita ko, stiprina nugaros, pilvo, koju ir sedmenu raumenis.
 • IDEALUS REABILITACIJAI IR FIZIOTERAPIJAI   - pratimai ant kamuolio padeda esant stuburo problemoms, padeda sumažinti laikysenos defektus ir pratimu koordinaciją, didina sąnariu judrumą, taip pat padeda kovoti su neurologinemis ligomis.
 • PATVIRTA MEDŽIAGA   - rutulys pagamintas iš aukštos kokybes PVC, kurio deka lengvai atlaiko iki 100 kg apkrovą. Galite ant jo atsisesti, atsiremti ir net pašokti. Komplekte yra pompa, kurios deka prireikus galime greitai pripusti kamuoliuką.
 • NE TIK PRATIMAS   - kamuolys gali buti naudojamas ne tik standartiniu budu. Jis taip pat puikiai tiks kaip nugarai patogi kedes alternatyva, kurią ivertins žmones, praleidžiantys valandas prie monitoriaus. Taip pat gera ideja busimoms mamoms – švelnus judesiai ant kamuoliuko puikiai atpalaiduoja pavargusi stuburą.
 • SPECIFIKACIJA   - rutulio skersmuo: 65 cm; medžiaga: PVC; apkrova: iki 100 kg; svoris: 870 g.

SPECIFIKACIJA

 • rutulio skersmuo: 65 cm
 • medžiaga: PVC
 • apkrova: iki 100 kg
 • svoris: 870g

ISKAITANT

 • siurblys
 • kamuolys

Tobulas sprendimas   aktyviems žmonems, besirupinantiems savo figura . Per tą laiką puikiai tiks gimnastikos kamuolys   bendrosios raidos pratimai . Puikiai   stiprina raumenis ir tuo pačiu atpalaiduoja stuburą . Reabilitacinis kamuolys taip pat padeda sumažinti kuno riebalus ir pagerinti fizinę buklę. Fitneso kamuolys pagamintas iš   aukštos kokybes PVC, kurio deka gali atlaikyti iki 100 kg apkrovą . Galite atsiremti i ji, atsisesti ir net pašokti.

Su gimnastikos kamuoliu galima atlikti daugybę reabilitacijos ir kineziterapijos pratimu. Tai veiks, be kita ko   sergant neurologinemis ligomis, taip pat koreguojant stuburo ir laikysenos defektus . Galima naudoti ir reabilitacini kamuoli   padidinti sąnariu judrumą ir pagerinti koordinaciją . Pratimai ant kuno rengybos kamuolio stiprina nugaros, pilvo, sedmenu ir šlaunu raumenis ir kt. Tai puikus budas padailinti figurą ir efektyviai pagerinti savo buklę.

Gimnastikos kamuolys gali buti naudojamas mankštai sporto klubuose, taip pat galite mankštintis ant jo patogiai namuose. Tačiau tai puikiai tiks ne tik sportuojant. Reabilitacijos kamuolys   gali sekmingai pakeisti kedę . Stuburo atpalaidavimą ant kamuolio ivertins žmones, kurie ilgą laiką praleidžia sedimoje padetyje (pvz., dirbantys prie kompiuterio). Be to, fitneso kamuolys   puikus pasirinkimas besilaukiančioms mamoms   - akimirka, praleista ant kamuolio, atpalaiduoja pavargusi stuburą ir palengvina raumenis bei sąnarius. Tai taip pat puiki pagalba pirmajame gimdymo etape.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis