Juodas akupresuros kilimelis

15.90€
Gamintojas:Iso Trade
Prekės kodas: XL5830

Aprašymas

Juodas akupresuros kilimelisJUODAS AKUPRESUROS KILIMAS PLAČIUS TAIKYMO APTARIMAS - matmenys leidžia masažuoti pedas, taip pat nugarą ir kitas kuno dalis. SAUGU - mažas smaigaliu dydis garantuoja saugu spaudimą be sudirginimo pavojaus. SPECIFIKACIJA ...

Juodas akupresuros kilimelis

JUODAS AKUPRESUROS KILIMAS

 • PLAČIUS TAIKYMO APTARIMAS - matmenys leidžia masažuoti pedas, taip pat nugarą ir kitas kuno dalis.
 • SAUGU - mažas smaigaliu dydis garantuoja saugu spaudimą be sudirginimo pavojaus.
 • SPECIFIKACIJA - matmenys (ilgis / plotis / aukštis) 65x41x2cm, svoris 418g, rozečiu skaičius 230.
 • NEŠIOJAMAS - mažas rozečiu dydis leidžia lengvai susukti kilimeli ir pasiimti su savimi bet kur.
 • ELASTINGAS - kilimelio storis leidžia ji sulenkti pagal svori ir prisitaikyti prie atskiru kuno daliu formos.

SPECIFIKACIJA

 • juoda spalva
 • matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 65x41x2cm
 • svoris: 418g
 • rozečiu skaičius: 230
 • spaudimo tašku skaičius rozeteje: 27
 • viso kilimelio slegio tašku skaičius: 6210

Sąmoningai besirupinantiems savo sveikata negalima pervertinti geros savijautos, kurią suteikia intensyvus masažas. Akupresuros kilimelis leidžia savarankiškai atlikti paprastus pratimus, kurie garantuos kraujotakos pagerejimą ir gali tureti itakos skausmo ar kitu negalavimu malšinimui . Instrumentas Ji sudaro lanksti pagalve , ant kurios Visiškai pastatyta 230 rozečiu , kuriu kiekviena turi 27 mažas piramides. Iš tikruju tai daro daugiau nei 6000 slegio tašku ir leidžia masažuoti ne tik pedas, bet ir nugarą, kaklą bei galunes. Užtenka užlipti ant kilimelio basomis kojomis, kad po kurio laiko pajustumete jo sveikatingumo savybes.

Kilimeli taip pat galima iš dalies susukti arba sulankstyti , kad susidarytu pagalve, ant kurios galime padeti kaklą ar vieną iš galuniu. Visiškai išskleistas ant lygaus paviršiaus, jis taps prietaisas, kuris aktyviai masažuoja nugarą, pilvą ar krutinę , kol ant jo švelniai atsigulate. Intensyvus spaudimas, nors pradedantiesiems tai gali atrodyti gana priimtinas iššukis, padidina atskiru musu kuno daliu aprupinimą krauju . Turi tai teigiamas poveikis organizmo veiklai ir išlaikyti tinkamą gyvenimo budą, mitybą ir dienos pratimu dozę gryname ore, gali aktyviai prisideti prie bendros geroves gerinimo .

Kilimeli galite pasiimti su savimi bet kur . Ar tai bus darbo vieta, kurioje per trumpą pertrauką atliksime intensyvu pedu masažą, ar treniruočiu kambarys, kuriame, be kitu pratimu, išnaudosime akupunkturos privalumus, o gal miško proskyna ar pieva parke, kur ieškome ilgai laukto atsipalaidavimo akimirku. Visur ten kilimeli galite išskleisti per kelias sekundes ir nedelsdami pasinaudokite jo teikiamais privalumais. Tačiau naudojant masažo prietaisą laikykites saugos taisykliu . Visu pirma, verta pasitarti su gydytoju, ar tokia veikla mums tinka. Kilimeliu neturetu naudoti žmones su sumažejusiu kraujo krešejimu ir vartojantys antikoaguliantus. Pasikonsultuoti su gydytoju, prieš galimą prietaiso naudojimą, rekomenduojama ir tiems žmonems, kurie turi itin jautrią odą ar kenčia nuo ivairiu negalavimu, mažinančiu jos stiprumą.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis