Ratas – mankštos volelis

3.90€
Gamintojas:Iso Trade
Prekės kodas: XL7504

Aprašymas

Ratas – mankštos volelisDVIGUBAS RATAS PRANCUTIEMS + KILIMAS Puikus dvigubas volelis mankštai . Puikiai tinka pilvo, nugaros, ranku ir krutines raumenims treniruoti. Jis taip pat gerai tinka reabilitacijos ir korekciniams pratimams. Puikiai tinka nau...

Ratas – mankštos volelis

DVIGUBAS RATAS PRANCUTIEMS + KILIMAS

Puikus dvigubas volelis mankštai . Puikiai tinka pilvo, nugaros, ranku ir krutines raumenims treniruoti. Jis taip pat gerai tinka reabilitacijos ir korekciniams pratimams. Puikiai tinka naudoti tiek sporto saleje, tiek namuose. Rankena turi metalini pagrindą ir neslidžias gumines rankenas. Ratai turi protektoriu , kurio deka jie neslysta . Bendrai buklei sustiprinti puikiai tinka mankšta su voleliu. Labai paprasta naudoti. Jei esate pradedantysis ir nemokate gerai valdyti volelio, galite rankenas ir ratus šiek tiek perkelti i šonus, todel viskas bus stabiliau ir pratimas bus lengvesnis.

Kaip tai veikia?

Pratimai su voleliu susideda iš rato judinimo ant žemes i prieki – kiek imanoma – ir grižimo i pradinę padeti. Galite mankštintis stovedami, sededami ir klupedami ant keliu. Kad apsaugotumete kelius nuo kukuruzu, pridedamas specialus iklotas!

Santrauka:

* paprastas valdymas
* keliu kilimelis
*dvigubi ratai
* neslystančios rankenos
* ratai su protektoriumi

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis