Elektrinis traukinys K8239

44.90€
Gamintojas:Iso Trade
Prekės kodas: XL8239

Aprašymas

Elektrinis traukinys K8239 ELEKTRINIS TRAUKINIS TIKROS Sunkvežimio imitacija - traukinys buvo sukurtas taip, kad pamegdžiotu tikrą garo traukini mažiausiomis detalemis. Važiuodamas lokomotyvas skleidžia tikroviškus garsus ir skleidžia dumus iš kamin...

Elektrinis traukinys K8239

ELEKTRINIS TRAUKINIS

  • TIKROS Sunkvežimio imitacija - traukinys buvo sukurtas taip, kad pamegdžiotu tikrą garo traukini mažiausiomis detalemis. Važiuodamas lokomotyvas skleidžia tikroviškus garsus ir skleidžia dumus iš kamino. Priekineje dalyje sumontuota šviesa, kuri užsidega ijungus traukini.
  • 7 METRAI LINKSMUMO - bendras trasos ilgis iki 7m! Tai leidžia atlikti bet kokias išdestymo konfiguracijas ir leidžia vaikui kiekvieną kartą sukurti skirtingą takeli, kad žaidimas netaptu monotoniškas.
  • LENGVAS JUNGIMAS IR STABILUMAS - takelio detales gali buti lengvai ir greitai sujungiamos viena su kita, o spaustuku deka konstrukcija išlieka stabili grojant.
  • PAŽADINA VAIZDUOTĘ – suteikia tevams galimybę aktyviai žaisti su vaikais. Puiki galimybe praleisti laiką kartu. Takeliai turi labai paprastą sujungimo budą, todel kiekvienas vaikas gali juos valdyti. Žaidimas su lokomotyvu lavina vaizduotę, motorinius ir ranku igudžius. Žaisdamas mažylis mokosi loginio mąstymo, naudojasi daiktais ir derina juos tarpusavyje.
  • SPECIFIKACIJA - spalva: ivairiaspalve; medžiaga: plastikas; amžius: + 3 metai; sertifikatai: CE, EN71; maitinimas: krovininis vagonas 2 AA baterijos (i komplektą neieina) ; išlanksto takelio matmenys (plotis / ilgis / aukštis): 78 / 181cm; automobilio matmenys (plotis / ilgis / aukštis): 5/14 / 6cm; lokomotyvo matmenys (plotis / ilgis / aukštis): 6 / 18,5 / 8,5 cm; automobilio matmenys (plotis / ilgis / aukštis): 5/24 / 6cm; komplekto svoris: 1,70 kg; svoris su pakuote: 1,85 kg.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis