Balta lipni lenta, 200x45 cm

2.90€
Gamintojas:Iso Trade
Prekės kodas: XL8489

Aprašymas

Balta lipni lenta, 200x45 cm KLIPOJI PLOKŠTA - BALTAS PRAKTIŠKAS   - lenta puikiai tinka biurams, konferenciju salems, mokymo centrams, verslo susitikimams, taip pat ir namuose, kur gali buti ne tik vieta kasdieniu pareigu planavimui, bet ir vaiku ž...

Balta lipni lenta, 200x45 cm

KLIPOJI PLOKŠTA - BALTAS

 • PRAKTIŠKAS   - lenta puikiai tinka biurams, konferenciju salems, mokymo centrams, verslo susitikimams, taip pat ir namuose, kur gali buti ne tik vieta kasdieniu pareigu planavimui, bet ir vaiku žaidimams. Tai praktiškesnis kreidos lentos pakaitalas, kurio trukumas – jas naudojant susidarančios dulkes, nusedančios, pavyzdžiui, ant baldu, taip pat gali sukelti problemu žmonems, linkusiems i kvepavimo taku infekcijas.
 • LENGVAS SURINKTI IR IŠARDAMI   - užtenka nuriebalinti lygu paviršiu ir užklijuoti foliją. Lentos dydis lengvai pritaikomas pagal individualius poreikius. Apatineje dalyje yra praktiškas tinklelis, kuris leis tiksliai išmatuoti pasirinktą ilgi ir ploti.
 • NENAIKINA PAVIRŠIAUS   - po atklijavimo nepalieka jokiu pedsaku, todel galime klijuoti ant sienos, baldu, šaldytuvo ar bet kurios kitos vietos. Kreidos lenta ant sienos taip pat puikiai tiks ant duru ir stiklo paviršiu.
 • 4 MAZAKI SU GUMA IR MAGNETU   - rinkinyje yra 4 žymekliai (3 juodi, 1 raudona), kiekvienas baigiamas trintuku ir magnetu, trintukas leidžia lengvai ir greitai trinti, nereikia naudoti dideles kempines, o magnetas leidžia pritvirtinti rašikli prie bet kokio metalinio daikto.
 • SPECIFIKACIJA   - lentos spalva: balta; medžiaga: PVC; daugkartinio naudojimo: taip; padengimas sausa šluoste: taip; lipnus: taip; matmenys (plotis / ilgis): 45/200 cm; rinkinio svoris su pakuote: 255g.
SPECIFIKACIJA
 • lentos spalva: balta
 • medžiaga: PVC
 • daugkartinio naudojimo: taip
 • padengimas sausa šluoste: taip
 • lipnus: taip
 • matmenys (plotis / ilgis): 45/200 cm
 • rinkinio svoris su pakuote: 255g

ISKAITANT

 • lenta - 1 ritinys
 • 4 žymekliai su kempine (3x juoda, 1x raudona)

Sauso ištrynimo lenta   Puikiai tinka biurams, konferenciju salems, mokymo centrams, verslo susitikimams, taip pat namuose, kur gali buti ne tik kasdieniu pareigu planavimo vieta.   (jame taip pat galite išsaugoti svarbius šeimai daiktus, pvz., pirkiniu sąrašą, maitinimo planą ir daug daugiau), bet ir vietą vaikui žaisti. Tai daugiau   praktiškas kreidos lentos pakaitalas , kurio trukumas – naudojant jas susidarančios dulkes, nusedančios, pvz., ant baldu, taip pat gali sukelti problemu žmonems, linkusiems i kvepavimo taku infekcijas.

Nebereikia jusu vaiko dažytu sienu! Aukštos kokybes 45x200 cm lipni lenta yra puikus budas kurybiškai žaisti tam skirtoje vietoje. Taip   lipnią foliją galima klijuoti prie bet kokio lygaus paviršiaus   - vaiku kambaryje, saleje, svetaineje ir net virtuveje, studijoje ar dirbtuveje. Jei vaikui dažymui reikia didesnio paviršiaus, tereikia sudeti keletą lentu. Pasirinkite tinkamiausią vietą savo vaikui ar sau.

Galima klijuoti prie sienos. Plokšte taip pat puikiai tiks ant spinteliu, duru ir stikliniu paviršiu.

Lipnią sauso valymo plokštę montuoti labai paprasta. Tiesiog priklijuokite ji ant nuplauto ir nuriebalinto, lygaus paviršiaus ir paruošta. Lipni folija yra daugkartinio naudojimo – ją nesunkiai nuplešsite ir priklijuosite kitoje, patogesneje vietoje. Jokiu likučiu sienoje esančiu skyliu pavidalu. Rinkinyje yra 4 žymekliai su trintukais – nereikia naudoti didelio trintuko. Užtenka nuvalyti lentą trintuku ir lenta vel paruošta naudojimui.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis