Dviračio telefono krepšys

3.90€
Gamintojas:Iso Trade
Prekės kodas: XL8522

Aprašymas

Dviračio telefono krepšys DVIRAČIO KREPŠELIS TELEFONUI ? puikiai tinka laikyti telefoną ir kitus smulkius daiktus ? puikiai tinka kelionems dviračiais ? visa tai yra atspari purslams ? priekinis skydelis pagamintas iš skaidrios, patvarios folijos, k...

Dviračio telefono krepšys

DVIRAČIO KREPŠELIS TELEFONUI

? puikiai tinka laikyti telefoną ir kitus smulkius daiktus

? puikiai tinka kelionems dviračiais

? visa tai yra atspari purslams

? priekinis skydelis pagamintas iš skaidrios, patvarios folijos, kuri "praleidžia" prisilietimą, todel puikiai tinka jutikliniams irenginiams

? Krepšys gali buti tvirtinamas ant vairo arba ant sedynes atramos

Puikus, praktiškas krepšys tvirtinamas tiesiai prie vairo ir dviračio remo. Puikiai tinka telefonui ir kitiems smulkiems daiktams, pavyzdžiui, raktams, laikyti . Tinka daugeliui telefonu ir išmaniuju telefonu iki 5,5 colio istrižaines.

Nereikia su savimi tureti kuprines, nereikia kimšti kelniu kišeniu. Krepšyje galite laikyti žemelapi, todel krepšys puikiai tiks kelionems dviračiais. Krepšys talpus. Lengva pritvirtinti ir nuimti, todel krepši galesite pasiimti su savimi, kai paliksite dvirati.

Visa tai yra atspari purslams – galite naudoti ir lyjant. Priekinis skydelis pagamintas iš skaidrios, patvarios folijos, kuri „praleidžia“ prisilietimą, todel puikiai tinka liečiamiems irenginiams. Del šios priežasties jums nereikes išimti telefono iš krepšio, o tai ypač svarbu lyjant. Taip pat galite lengvai naudotis treniruočiu programomis telefonu arba kalbeti per garsiakalbi važiuodami dviračiu. Krepšys gali buti tvirtinamas ant vairo puses arba ant sedynes atramos.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis