Dujines grilio dangtis 173x61x125cm

12.90€
Gamintojas:Iso Trade
Prekės kodas: XL8531

Aprašymas

Dujines grilio dangtis 173x61x125cm SODO GRILIO DANGAS ? ATSPARUS ORO SĄLYGOMS - užvalkalas pagamintas iš patvarios sintetines medžiagos, atsparios UV spinduliams, vandeniui ir plyšimui. Jis apsaugos jusu grili nuo atšiauriu oro sąlygu, tokiu kaip s...

Dujines grilio dangtis 173x61x125cm

SODO GRILIO DANGAS

? ATSPARUS ORO SĄLYGOMS - užvalkalas pagamintas iš patvarios sintetines medžiagos, atsparios UV spinduliams, vandeniui ir plyšimui. Jis apsaugos jusu grili nuo atšiauriu oro sąlygu, tokiu kaip saule, lietus, vejas, sniegas ir audros.

? TURI VYGULĘ SU KASPULE - to deka užvalkalas tvirčiau prilips prie uždengto objekto ir sumažins sušlapimo riziką. Tai puikus sprendimas vejuotoms ir lietingoms dienoms.

? UNIVERSALUS - pateikta preke gali buti naudojama ir kitu daiktu apsaugai. Del universalaus dydžio jus praktiškai neturite jokiu dydžio apribojimu. Ji galite uždengti, pvz., dviračiais, sodo baldais, žaislais ir kt.

? LENGVAS VALYTI - medžiaga, iš kurios pagamintas dangtelis, tiesiog užpilkite vandens ir pasirinktinai ploviklio, tada nuvalykite kempine arba skudureliu. Greitai pašalinsite dulkes ir kitus nešvarumus.

? SPECIFIKACIJA - matmenys (aukštis / ilgis / plotis): 125x173 / 235x61 / 63cm; svoris: 900g; medžiaga: sintetine; juoda spalva

SPECIFIKACIJA

  • spalva: juodas
  • dugno matmenys: (ilgis / plotis): 235x63cm;
  • viršutiniai matmenys: (ilgis / plotis): 173x61cm;
  • aukštis: 125 cm
  • svoris: 900g

NAUDA

? universali forma leidžia laikyti daugybę daiktu

? apsaugo nuo lietaus, sniego ir saules spinduliu

? jame yra virvele su raišteliu

? pagamintas iš sintetines medžiagos, yra storas ir patvarus, atsparus pažeidimams

? itin lengva valyti

? užtikrina ilgą švaru kepsnines veikimą

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis