Naujiena

Vaikiški bugnai XL

29.90€
Gamintojas:Iso Trade
Prekės kodas: XL9447

Aprašymas

Vaikiški bugnai XL BUGNAS 5 BUGNAI + PLOKŠTE + AKCIJA BUGNAI VAIKAMS   - vaikas nuo mažens domisi muzika ir bando groti paprastais instrumentais, todel grojantis žaislas, sukurtas tikru bugnu modeliu, bus fantastiška dovana. 5 BUGNAI   - rinkini sud...

Vaikiški bugnai XL

BUGNAS 5 BUGNAI + PLOKŠTE + AKCIJA

BUGNAI VAIKAMS   - vaikas nuo mažens domisi muzika ir bando groti paprastais instrumentais, todel grojantis žaislas, sukurtas tikru bugnu modeliu, bus fantastiška dovana.

5 BUGNAI   - rinkini sudaro didelis bosinis bugnas, valdomas kojiniu pedalu, du vidutiniai bugnai ir du maži bugnai.

LEKŠTE   - komplekte taip pat yra bugno cimbolas, pastatytas ant stovo.

KEDE   - pridedama kede mažam bugnininkui.

SPECIFIKACIJA   - amžius: 3+, išmatavimai: 57x40x50cm.

SPECIFIKACIJA

  • matmenys (plotis / ilgis / aukštis): 57x40x50cm
  • amžius: nuo 3 metu
  • sertifikatai: CE, EN 71
  • svoris: 1,5 kg

ISKAITANT

  • vienas didelis bugnas su koja
  • du vidutiniai bugnai
  • du maži bugnai
  • dvi lazdeles
  • lekšte
  • aukšta kede

Muzika vaidina labai svarbu vaidmeni vaiko raidoje. Tai ne tik sukelia teigiamas emocijas ir linksmina, bet ir sutelkia demesi bei palaiko vaizduotę. Pirmieji muzikinio talento požymiai atsiranda jau labai mažiems vaikams. Pasiekite bugnu rinkini savo vaikui! Jei jusu vaikas megsta viską, kas susiję su muzika: žaisti, šokti ir dainuoti – tai jam bus puiki dovana. Galbut butent bugnu deka Jusu vaikas atras ritmo pojuti, aistrą ir puiku muzikini talentą!

5 BUGNIAI + PLOKŠTE + SANDELIAVIMAS + LAZDOS

Grojantis perkusinis žaislas sukurtas pagal tikrus bugnus, primena profesionalu muzikos instrumentą ir leidžia skleisti daugybę garsu. I vaikišką bugnu komplektą ieina: vienas didelis bugnas su kojele, du vidutiniai bugnai, du maži bugnai, cimbolas ant stovo, kede ir dvi pagaliukai. Kiekvienas elementas pagamintas kreipiant demesi i smulkiausias detales, kad vaikas jaustusi kaip tikrame koncerte! Šis bugnu rinkinys leis jusu vaikui pramogauti valandu valandas. Rinkini lengva surinkti ir išardyti.

Groti bugnais turi tik privalumu. Žaislas lavina muzikinius igudžius ir klausos pojuti, moko atskirti garsus, skatina nervu sistemos ir smegenu vystymąsi. Grojimas instrumentais gerina ranku ir akiu koordinaciją. Taigi, žaislas lavina vaiko motoriką. Be to, tai turi itakos tokioms ypatybems kaip koncentracija, kantrybe ir ištverme bei pasitikejimas savimi, o tai, kaip žinia, ypač praverčia mokykloje ir kelia savigarbą, kuriu deka vaikas yra sekmingesnis, laimingas.

Žaislas skirtas vyresniems nei 3 metu vaikams. Viso komplekto išmatavimai: 57x40x50cm. Gaminys turi šiuos sertifikatus: CE, EN 71.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis