Kanceliarijos dėžutė - 6 skyrių - pilka

12.90€
Gamintojas:Iso Trade
Prekės kodas: XL15400

Aprašymas

Kanceliarijos dėžutė - 6 skyrių - pilka RAŠO STALO ORGANIZATORIUS 6 SKYRIAI + STALČIAUS PRAKTIŠKAS - stalo tvarkykle yra labai praktiškas aksesuaras, kuris pravers tiek namuose, tiek darbe ir daugelyje kitu vietu. Jame nesunkiai sutalpinsite reikali...

Kanceliarijos dėžutė - 6 skyrių - pilka

RAŠO STALO ORGANIZATORIUS 6 SKYRIAI + STALČIAUS

  • PRAKTIŠKAS - stalo tvarkykle yra labai praktiškas aksesuaras, kuris pravers tiek namuose, tiek darbe ir daugelyje kitu vietu. Jame nesunkiai sutalpinsite reikalingus biuro reikmenis - rašikliai, kreideles, žymekliai, trintukai, sąvarželes, klijai ar žirkles, taip pat raštines reikmenys.
  • Tvirtas ir ilgaamžis - rašomojo stalo laikiklis pagamintas iš aukštos kokybes metalo, todel yra labai patvarus ir tarnaus jums ilgai.
  • TALPUS - kanceliariniu prekiu konteineris itin talpus - turi vieną didelis skyrius ir 4 mažesni skyriai, taip pat lentyna ir stalčius, kuriame kiekvienas gali sutalpinti visus reikalingus biuro reikmenis.
  • LEIDŽIA IŠLAIKYTI TVARKĄ - stalo tvarkykle leidžia palaikyti tvarką darbo vietoje - tiek atliekant namu darbus, piešiant, tiek dirbant.
  • SPECIFIKACIJA - medžiaga: metalas; matmenys: 12,5 / 14 / 22cm; svoris: 0,547 kg; svoris pakuoteje: 0,646 kg.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis