Kilimų šampūnas su bergamočių ir šalavijų aliejais, 950 ml

9.50€
Gamintojas:Earth Friendly
Prekės kodas: 749174397669

Aprašymas

Kilimų šampūnas su bergamočių ir šalavijų aliejais, 950 mlŠi natūrali kilimų valymo priemonė, kurios sudėtyje yra bergamočių ir šalavijų eterinių aliejų, skirta naudoti įvairiai valymo įrangai arba valant rankomis. Nepriekaištingai valo kilimus, įvai...

Pristatymo terminai

Atsiimsiu Klaipėdoje 2022-07-11 (€ 0,00)
Pristatymas į namus su DPD 2022-07-12 (€ 3,99)
Pristatymas į Omniva paštomatą 2022-07-12 (€ 2,41)

Kilimų šampūnas su bergamočių ir šalavijų aliejais, 950 ml

Ši natūrali kilimų valymo priemonė, kurios sudėtyje yra bergamočių ir šalavijų eterinių aliejų, skirta naudoti įvairiai valymo įrangai arba valant rankomis. Nepriekaištingai valo kilimus, įvairias kilimines dangas, tekstilinius paviršius, juos atnaujindamas ir suteikdamas nuostabų aromatą. 

Naudojimas: 4 litrams vandens naudoti 45 ml šampūno. Labai nešvariems kilimams valyti kiekį padidinti iki 75 ml. Valant rankomis, skiesti šampūną su šiltu vandeniu ir naudoti šluostę ar šepetėlį pavienėms dėmėms šalinti. 

Įspėjimas! Saugoti nuo vaikų. Saugotis, kad nepatektų į akis ir ant odos. Kenksminga prarijus. Prarijus, nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

Sudėtis: 100% natūralus iš kokosų aliejaus gautas ploviklis (15-30% anijoninis, 5-15% nejoninis), muilo drožlės, ramunėlės, asiūkliai, bergamočių ir šalavijų eteriniai aliejai, tyras vanduo.

Šio produkto sudėtyje nėra fosfatų, chloro, petrochemikalų, amoniako. Produktas yra augalinio pagrindo, 100% biologiškai skaidus, netoksiškas, išsaugo spalvas. Saugus septiniams rezervuarams. Plastmasinė tara yra perdirbama. Tinkamas veganams. Dėl naudojamų natūralių ingredientų produkto spalva ir konsistencija gali šiek tiek kisti.

Kilmės šalis: JAV

Pristatymas
Pristatymas 7 d.d.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis