Klasikinės - akustinės gitaros dėklas

12.90€
Gamintojas:Iso Trade
Prekės kodas: XL13318

Aprašymas

Klasikinės - akustinės gitaros dėklas GUITARAS ADJUSTABLE HARNESS - leidžia individualiai prisitaikyti prie vaiko ar suaugusiojo augimo. Diržai taip pat labai pagerina gitaros judejimo komfortą, jei turetume eiti ilgesniame skyriuje laikyti ji rank...

Klasikinės - akustinės gitaros dėklas

GUITARAS

 • ADJUSTABLE HARNESS - leidžia individualiai prisitaikyti prie vaiko ar suaugusiojo augimo. Diržai taip pat labai pagerina gitaros judejimo komfortą, jei turetume eiti ilgesniame skyriuje laikyti ji rankoje, gali buti sudetinga.
 • ATSAKINGAS ŽMONEMS - dangtelis buvo sukurtas studentams, lankantiems muzikos mokyklas ir profesionaliems muzikantams, kuriems kelione yra neatsiejama gyvenimo dalis. Pagaminta iš vandeniui atsparios, nešvarios medžiagos, viduje pripildyta putu - efektyviai gitarą apsaugo nuo poliravimo.
 • „CITY A4“ - su 2 kišenemis, o viršutineje dalyje galima laikyti mažesnius priedus, pvz., Kapodasteri arba kulkšni, o apatineje kišeneje galite saugoti a4 formatą, todel galite lengvai iterpti pastabas ir keletą kitu detaliu.
 • IŠ 41 INCHES - dangtelis gali buti naudojamas tiek klasikinems, tiek akustinems gitaroms iki 41 coliu (maksimalus dydis 105 / 41cm), apačioje jis buvo sustiprintas, todel galime perkelti musu irangą be baimes.
 • SPECIFIKACIJA - spalva: juoda; medžiaga: poliesteris; maks. vidiniai matmenys (ilgis / plotis / gylis): 105/41 / 10,5 cm; išoriniai matmenys (ilgis / plotis / gylis): 107 / 41,5 / 10 cm; Svoris: 750g

SPECIFIKACIJA

 • juoda spalva
 • medžiaga: poliesteris
 • maks. vidiniai matmenys (ilgis / plotis / gylis): 105/41 / 10,5 cm
 • išoriniai matmenys (ilgis / plotis / gylis): 107 / 41,5 / 10 cm
 • tinka gitaroms, kuriu ilgis ne didesnis kaip 105/41 - maks. 41 "
 • Svoris: 750g

Kiekvienas muzikantas, tiek profesionalas, tiek besimokantysis, visą laiką juda su gitara, todel yra neatsiejama jo keliones dalis; Ar tai kelione i muzikos mokyklą ar koncertini turą - gitaros atvejis yra jo privalumas.

Dangtis yra pagamintas iš vandeniui atsparaus poliesterio, pripildyto putu - jis yra minkštas, todel apsaugo gitarą nuo dangčio, pavyzdžiui, rudeni ar tiesiog kasdieninese situacijose, taip pat apsaugo ji nuo lietaus. Tai lengva, todel ji nebus papildoma našta.

Ji turi dvi patogias rankenas, priklausomai nuo to, kaip norite perkelti gitarą, viršutine rankena taip pat gali buti naudojama dangteliui pakabinti. Be to, jame yra reguliuojamu petnešu, kad ji atitiktu vaiko ar suaugusiojo augimą. Priekyje yra dvi kišenes: didele kišene, turinti A4 formato formatą - galime lengvai ideti užrašus ir daug kitu mažu dalyku, i kuriuos galime ideti kapodasteri, kubelius ir pan. Visa uždaryta dviem slankikliais.

1. PRIEŽIURA

2. REINFORCED WOOD HOLDER

3. RANKINIS PRIEŽIUROS PRIEŽIURA

4. POCKET ON DROBE

5. VANDENS ATSPARUMO MEDŽIAGA

6. LARGE MIXED POCKET A4

7. NEPRIKLAUSOMAS KALBU DALIS

Dangtelis yra dvieju spalvu - RANDOM SHIPPING!

Prekes kodas: 7880

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis