Šiandienos pasiūlymai

Akcija -70%

Retro pasaulio žemėlapis 100x50cm

6.05€ 19.99€

Sieninis, didelis pasaulio žemėlapis, atrodantis lyg sendintas, vintažinis - tokį žemėlapį galima vadinti retro žemėlapiu.Puiki dekoracija namuose, bare, kavinėje, restorane ar bet kurioje kitoje vieš..

Knygos

Atviručių rinkinys su vokais 16 vnt...

0.50€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Atviručių rinkinys su vokais 20 vnt...

0.10€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Atvirukai su Klodo Monė reprodukcij...

0.99€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Knygų laikikliai - juodos katės

14.00€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Pasaulio žemėlapis nutrinamas 42.2 ...

9.99€
Sandėlyje (1-2 d.d.)
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Retro pasaulio žemėlapis 100x50cm

6.05€ 19.99€
Sandėlyje (1-2 d.d.)
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)

Knygos ir žemėlapiai internetinėje parduotuvėje.

Atviručių rinkiniai bei receptai vakarėliams už ypač žemą kainą. 

Išsirinkite knygą ar žemėlapį, raskite receptus vakarėliams ar atvirutes draugams mūsų elektroninėje parduotuvėje. 

Jeigu Jums patinka mūsų prekės ir norite jas įsigyti dar pigiau, prisijunkite prie mūsų Facebook grupės ir sužinokite apie akcijas pirmieji.


Knygos, muzika

Žmonėms patinka skaityti knygas ne tik dėl to, kad tai puikus laisvo laiko praleidimo būdas, bet ir todėl, kad jos – tai vienas iš geriausių intelektualaus laisvalaikio praleidimo būdų. Knygos suteikia žmonėms žinias, atpalaiduoja ir ramina, įkvepia, skatina tobulėti bei atrasti, išmokti ko nors naujo. Be to, knygos skatina vaizduotę, kūrybiškumą, bei praturtina dvasinį pasaulį. Skaitymo privalumus galima vardinti ir vardinti, jų yra daugybė. Tačiau vis tiek ne kiekvienas mėgsta knygas, vieniems tai nuobodu, kitiems atrodo laiko švaistymas, o treti dar ką nors sugalvoja. Bet tai normalu. Kad pamilti skaitymą, tam reikia iš didelės gausos knygų pasirinkimo, išsirinkti savo žanrą ar geriausią autorių. Tuomet skaitymas tampa tikru malonumu, kai su nekantrumu laukiama laisvos minutės, tam, kad sužinoti tęsinį.

Muzika, žmogaus gyvenime užima ne ką žemesnę padėti. Jei be knygų dar galima įsivaizduoti gyvenimą ir be jų kai kurie apsieina, tai be muzikos turbūt niekas neįsivaizduotų savo gyvenimo. Muzika padeda žmogui nusiraminti, atsipalaiduoti, kai reikia susikaupti, o kai kada padeda pralinksmėti. Tai kažkas tokios nepakartojamo ir neapsakomo, kiekvienas ją mėgsta skirtingą, kiekvienam jos reikšmė vis kita. Turbūt gražiausiai muziką apibūdino vienas žymiausių Lietuvos meninkų M. K. Čiurlionis: „Muzika – tai Dievo pasiuntinys, atsiųstas judinti švelniausias ir geriausias mūsų sielos stygas, raminti širdis, suvargusias gyvenimo rūpesčiuose, guiti iš jų melus, nedorybes, pavydus, neapykantas.“

Mes norime, kad jūsų poilsis būtų malonus, todėl elektroninėje parduotuvėje paruošėme atviručių, priedų knygoms, receptų knygų pasirinkimą. Juk apsiperkant internete sutaupysite brangų laiką, kurį galėsite praleisti prie mėgstamos knygos.

Atvirutės

Nors vis labiau populiarėja elektroninės atvirutės, tačiau vis tiek, niekas ir niekada neatstos tikros, ranka užrašytos atvirutės, kurią atsivertus dvelkia šiluma. Ranka rašyti sveikinimai yra ne tik šiltesni, bet ir rodo ypatingą dėmesį žmogui. O jeigu dar ir pats atvirukas rankų darbo, tai suteikia malonią staigmeną gavėjui. Atvirukus galima dovanoti ne tik artimiesiems švenčių proga, bet tai kur kas šiltesnė dovana ir verslo partneriams, tiekėjams bei kolegoms negu elektroninis sveikinimas.

Šioje elektroninėje parduotuvėje rasite atviručių rinkinius su vokais, kurių komplekte yra 16 ar net 20 vienetų. Atvirukai yra nuotaikingi, tad tikrai nustebinsite savo artimą.

Priedai knygoms

Priedai knygoms skaitymą paverčia dar malonesniu. Pavyzdžiui lentynėlės knygoms, namams suteikia jaukumo. Lentynos – tai stilingas ir praktiškas namų dekoro akcentas, o ir knygos tuomet gražiai ir tvarkingai sudėtos. Beje, knygų lentyna jūsų namams suteiks išskirtinumo. Kita nuostabi, vis labiau populiarėjanti interjero detalė – knygų laikikliai. Jie taps ne tik originalia namų puošmena, bet ir praktiška, juk knygos bus tvarkingai sudėtos. Tai labai patogus aksesuaras, padedantis sudėti knygas būtent ten, kur jums norisi ir patogu. Juk kartais namuose trūksta tik vienos mažos smulkmenėlės, kad jie imtų spinduliuoti šiluma, jaukumu ir elegancija. Paverskite savo namus tokiais, į kuriuos norisi sugrįžti.

Skaitant knygas ne visada norisi lankstyti puslapių lapus, tam kad priminti, kurioje vietoje baigta skaityti. Tam puikus pasirinkimas yra knygos skirtukai. Šiais laikais jų yra visokių pagal kiekvieno skonį ir poreikį. Jie gali būti iš popieriaus, medienos, odos, plastiko ir kitų medžiagų įvairių dizainų ir spalvų.

Priedai knygoms - tai puiki ir tikrai reikalinga dovana mėgstantiems skaityti knygas.

Receptų knygos

Knygos yra tikrai vertingos ir ne tik tos, kurios kupinos istorinių bei mokslinių faktų. Receptų knygos jums padės šeimą nustebinti skaniais pietumis ar vakariene. Kulinarinėse knygose, užrašyta įvariausių paprastų receptų, kurie nustebins kiekvieną ir paprastą, ir šventinę dieną. Todėl bent vieną tokią tiesiog būtina turėti namuose. Renkantis receptų knygą, pirmiausia reikėtų ją pavartyti ir atkreipti dėmesį kiek sudėtingi receptai. Pavyzdžiui, kasdienai skirti receptai neturėtų būti ilgi ir sudėtingi. Kitas svarbus kriterijus – knyga turi būti parašyta paprastai ir suprantamai.

Šioje elektroninėje parduotuvėje turime jums pasiūlyti receptus vakarėliui stilingoje metalinėje dėžutėje. Tai puikus pasirinkimas, kadangi patogu naudotis. Išsirinkus receptą, nebereikės į virtuvę neštis didžiulės knygos ir ieškoti jai vietos gaminant patiekalus. Dabar galėsite tiesiog pasiimti nedidelę kortelę, kurioje surašyta viskas, o vietos užims tikrai nedaug.