Maniežas - gyvūnų narvas 80x80cm MALATEC

123.90€
Gamintojas:Malatec
Prekės kodas: XL13982

Aprašymas

Maniežas - gyvūnų narvas 80x80cm MALATEC PLAYPEN - NARVAS AUGINELIUI 80X80CM MALATEC DVIGUBA APSAUGA -   maniežo vartai buvo apsaugoti dvigubai – noredami juos atidaryti, pakelkite viršutinę ir apatinę rankenas ir pastumkite jas i dešinę. Nera pavoj...

Maniežas - gyvūnų narvas 80x80cm MALATEC

PLAYPEN - NARVAS AUGINELIUI 80X80CM MALATEC

 • DVIGUBA APSAUGA -   maniežo vartai buvo apsaugoti dvigubai – noredami juos atidaryti, pakelkite viršutinę ir apatinę rankenas ir pastumkite jas i dešinę. Nera pavojaus, kad jis bus netyčia atidarytas, pvz., paspaudus augintinio. Visos dalys yra tiksliai suapvalintos, o tai žymiai sumažina traumu riziką net ir tiesioginio, dinamiško kontakto atveju.
 • DAUGIVARIANTAS   - 8 atskiros plokštes leidžia pritaikyti rašiklio išdestymą pagal valdomos erdves formą ir matmenis, taip pat pagal individualius saugos reikalavimus ir asmeninius vartotojo lukesčius. Visiškai sumontuotas, jis leidžia apsaugoti iki 19,2 kv.m plotą, o tai leidžia sukurti kontroliuojamą erdvę su daug laisves viduje.
 • PLAČIUS TAIKYMO APTARIMAS   - prietaisas yra tinkamas apibrežti saugią zoną, kurioje galima judeti, ir apriboti patekimą i aptvarą laikomus ir nuolat prižiurimus naminius gyvunus. Jis tinkamas naudoti tiek viduje, tiek lauke, atsparus aukštai ir žemai temperaturai bei visiems kitiems atmosferos pokyčiams.
 • GREITAS MONTAŽAS   - pakanka ikišti po strypą tarp kiekvienos iš dvieju plokščiu ir sutvarkyti nurodytą formą. Sulenkus, užima mažai vietos, tereikia nuimti kiekvieną strypą.
 • SPECIFIKACIJA   - medžiaga: milteliniu budu dažytas plienas; konstrukcijos spalva: pilka; plotas: 19,2 kv.m; 1 skydo matmenys (1 skydo aukštis / plotis): 80 / 80cm; matmenys po išskleidimo - stačiakampis (ilgis / plotis / aukštis): 160/160 / 80cm; svoris su pakuote: 20 kg.

SPECIFIKACIJA

 • medžiaga: milteliniu budu dažytas plienas
 • konstrukcijos spalva: pilka
 • plotas: 19,2 kv
 • 1 skydo matmenys (1 plokštes aukštis / plotis): 80 / 80 cm
 • matmenys po išskleidimo - stačiakampis (ilgis / plotis / aukštis): 160/160 / 80cm
 • svoris su pakuote: 20 kg

ISKAITANT

 • 8 plokštes (7 iprasti + 1 vartai)

Ivairiu variantu maniežas susideda iš 8 plokščiu, vienas iš ju yra vartai. Konkrečios zonos nustatymas viduje arba lauke   padeda rupintis ir garantuoti saugumą .   Narvas   yra irenginys, kuri ne tik lengva nustatyti ir naudoti iškart po idiegimo. Tai taip pat ukis, kuri sudaro 8 skydai, kuriuos galima bet kokiu budu konfiguruoti . Jis skirtas naudoti tiek viduje, tiek lauke, atsparus aukštai ir žemai temperaturai bei visiems kitiems atmosferos pokyčiams.

Maniežas yra   saugus ir stabilus.   Visi   dalys yra tiksliai suapvalintos , o tai žymiai sumažina traumu riziką net ir tiesioginio, dinaminio kontakto atveju.

Garantuoja uždarą plotą iki 19,2 kv.m. Todel tai puikus sprendimas joje laikyti naminius gyvunus, pavyzdžiui, šunis.   Keliu variantu maniežas turi kilnojamus vartus su dviguba apsauga nuo atidarymo .

Rinkinyje yra visi elementai, reikalingi maniežui paruošti naudojimui.   Montavimas yra paprastas ir nereikalauja per daug laiko ar specialiu igudžiu . Sulenkus užima mažai vietos – tereikia nuimti strypus.

Maniežas nera skirtas vaikams.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis