Masažo stalas VIP Oval 3

219.00€
Gamintojas:Kitas
Prekės kodas: VIP-Oval-3

Aprašymas

Masažo stalas VIP Oval 3Kas garantuoja sėkmingą masažą? Žinoma, meistro profesionalumas, bet ne ką mažesnę reikšmę turi ir tinkamai parinkta įranga. Jei jūs – masažo meistras, tačiau darbo dienos pabaigoje jaučiatės nuvargęs, kamuoja nugaros skausmai...

Galimi pasirinkimai


Pristatymo terminai

Atsiimsiu Klaipėdoje 2022-08-11 (€ 0,00)
Pristatymas į namus su DPD 2022-08-12 (€ 3,99)
Pristatymas į Omniva paštomatą 2022-08-12 (€ 2,41)

Masažo stalas VIP Oval 3

Kas garantuoja sėkmingą masažą? Žinoma, meistro profesionalumas, bet ne ką mažesnę reikšmę turi ir tinkamai parinkta įranga. Jei jūs – masažo meistras, tačiau darbo dienos pabaigoje jaučiatės nuvargęs, kamuoja nugaros skausmai, jums reikėtų pagalvoti apie masažo stalo pakeitimą. RESTPRO® specialistai išanalizavo masažuotojų poreikius ir sukūrė ypatingo dizaino stalą, kuris tausoja meistro nugarą ir kaklą - VIP OVAL 3.

Jūs neįsitikinęs, ar verta keisti savo senąjį stalą į į RESTPRO® siūlomą naujovę. Štai pagrindiniai  VIP OVAL 3 pranašumai, kurie padės jums meistriškai dirbti ir pamiršti visas trukdančias problemas:

1) Įdubos stalo šonuose ir jo užapvalinti kampai padės jums įsitaisyti kiek galima arčiau kliento. Šios ypatybės dėka gerokai sumažėja jūsų nugarai ir kaklui tenkantis krūvis.
2) Stalas turi tris sekcijas – turėdami VIP OVAL 3 su pakeliama stalo dalimi galėsite patogiai atlikti kojų masažą.
3) VIP stalai užpildyti itin stangriomis 6 centimetrų storio Hard-Foam 6 putomis, kurios išlaiko formą kur kas ilgiau, negu standartinių modelių užpildas.
4) Išskirtinė «Skin-touch» odos danga ilgai nesusidėvi ir labai maloni paliesti – masažo stalas visuomet atrodys reprezentatyviai, o jūsų klientai tiesiog nenorės nuo jo pakilti!
5) Stalo karkasas pagamintas iš natūralios tvirtos medienos, o jo kojelės apmautos specialiais antgaliais, kad stalas būtų stabilesnis.
6) Elegantiška galvos atrama tiri ne plastikinį, naudojamą įprastiems stalams, bet aliuminio pagrindą. Kartu su patogiais minkštais alkūnramsčiais jis užtikrina klientui maksimalų komfortą masažo metu.
7) Į komplektą įeina ir patogus krepšys stalo pergabenimui. Kadangi VIP OVAL 3 stalas sulankstomas, nesunkiai galėsite jį pervežti į reikiamą vietą.
8) Masažo stalo aukštis lengvai reguliuojamas, tai patogu tiek meistrui, tiek klientui.

Išsirinkite jūsų masažo salonui labiausiai tinkančią spalvą ir paskubėkite užsisakyti masažo stalą VIP OVAL 3 jau šiandien! Padarykite savo kasdienybę kupina džiaugsmo, o klientų įspūdžius – nepamirštamais įsigydami VIP OVAL 3!

Rinkinį sudaro lentelės, priedai, krepšys ir instrukcijas.
- ilgis 192 cm, 220 cm iki pagalvėlės;
- plotis 70 cm ir 95 cm, su šonine atramose rankas;
- reguliuojamo aukščio nuo 63 iki 84 cm;
- Maksimali apkrova: 250 kg;
- Pagalvėlė ir palmių poilsio;
- padengimas PVC, oda;
- Matmenys transporto padėtį: 95x70x23 cm;
- Svoris 20 kg.

Pristatymas
Pristatymas 1-3d.d.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis