Masažo stalai

Masažo stalas Alu (2L)

Sulankstomas masažo stalas Restpro Alu L2 - sulankstomas profesionalus masažinis stalas su aliuminio rėmu ir reguliuojamo aukščio kojomis. Vienas iš lengviausių sudedamųjų stalų masažui, todėl idealia..

109.00€

Masažo stalas Alu 2(M)

Sulankstomas masažo stalas Restpro Alu M2 - sulankstomas profesionalus masažinis stalas su aliuminio rėmu ir reguliuojamo aukščio kojomis. Vienas iš lengviausių sudedamųjų stalų masažui, todėl idealia..

107.00€

Masažo stalas Alu 2(S)

Sulankstomas masažo stalas Restpro Alu S2 - sulankstomas profesionalus masažinis stalas su aliuminio rėmu ir reguliuojamo aukščio kojomis. Vienas iš lengviausių sudedamųjų stalų masažui, todėl idealia..

105.00€

Masažo stalas Alu 3

Sulankstomas masažo stalas Restpro Alu 3 - sulankstomas profesionalus masažinis stalas su aliuminio rėmu ir reguliuojamo aukščio kojomis. Vienas iš lengviausių sudedamųjų stalų masažui, todėl idealiai..

119.00€

Masažo stalas Classic 2

 Sulankstomas masažo stalas Restpro Classic 2/Black - sulankstomas profesionalus masažinis stalas, pagamintas iš vokiško buko medienos, yra vienas iš lengviausių sudedamųjų stalų masažui, todėl i..

125.00€

Masažo stalas Classic 3

Sulankstomas masažo stalas Restpro Classic 3 - sulankstomas profesionalus masažinis stalas, pagamintas iš vokiško buko medienos, yra vienas iš lengviausių sudedamųjų stalų masažui, todėl idealiai tiks..

130.00€

Masažo stalas Classic Oval 2

Sulankstomas masažo stalas Restpro Classic Oval 2 - sulankstomas profesionalus masažinis stalas, pagamintas iš vokiško buko medienos, yra vienas iš lengviausių sudedamųjų stalų masažui, todėl idealiai..

140.00€

Masažo stalas Classic Oval 3

Sulankstomas masažo stalas Restpro Classic Oval 3 Sulankstomas profesionalus masažinis stalas, pagamintas iš vokiško buko medienos, yra vienas iš lengviausių sudedamųjų stalų masažui, todėl ideal..

160.00€

Masažo stalas Memory 3

6 priežastys išsirinkti „Memory“, o ne paprastą stalą: 1) “Memory Foam“ užpildas6 centimetrų aukščio užpildas itin patogus nes:- 1,5 cm „Memory Foam“ užpildas nespaudžia su juo besiliečiančių kūn..

225.00€

Masažo stalas VIP 2

Profesionalus masažo stalas (masažas sofos) RESTPRO® VIP Edition "   Rinkinį sudaro lentelės, priedai, krepšys ir instrukcijas. - ilgis 192 cm, 220 cm iki pagalvėlės; - plotis 70 cm i..

165.00€

Masažo stalas VIP 3

Profesionalus masažo stalas (masažas sofos) RESTPRO® VIP Edition " Rinkinyje yra stalo, priedai, krepšys ir instrukcijas. - ilgis 192 cm, 220 cm iki pagalvėlės; - plotis 70 cm ir 95 cm, su šonine..

177.00€

Masažo stalas VIP Oval 2

Jūs – profesionalus masažuotojas, jau pradedantis justi kai kuriuos savo profesijos nepatogumus? Nugaros skausmai trukdo jums tinkamai atlikti savo darbą? Masažo stalas jums atrodo nepatogus? Kompanij..

180.00€

Masažo stalas VIP Oval 3

Kas garantuoja sėkmingą masažą? Žinoma, meistro profesionalumas, bet ne ką mažesnę reikšmę turi ir tinkamai parinkta įranga. Jei jūs – masažo meistras, tačiau darbo dienos pabaigoje jaučiatės nuvargęs..

195.00€
Rodoma nuo 1 iki 14 iš 14 (1 puslapių)