Nešiojamas diskų dėklas

2.90€
Gamintojas:Iso Trade
Prekės kodas: XL11416

Aprašymas

Nešiojamas diskų dėklas NEŠIOJAMAS DRIGO DEŽAS UŽDARYTI - buvo su užtrauktuku. Butent, buvo isiutas užtrauktukas. Puikus pasirinkimas, nes greitai užsidaro, savaime neatsidarys. APSAUGOS - deklas leidžia apsaugoti nešiojamąji diską nuo pažeidimu tra...

Nešiojamas diskų dėklas

NEŠIOJAMAS DRIGO DEŽAS

  • UŽDARYTI - buvo su užtrauktuku. Butent, buvo isiutas užtrauktukas. Puikus pasirinkimas, nes greitai užsidaro, savaime neatsidarys.
  • APSAUGOS - deklas leidžia apsaugoti nešiojamąji diską nuo pažeidimu transportuojant, nes turi kietas sieneles, kurios apsaugo nuo smugiu ar smugiu.
  • SAUGUMAS - minkštas dangtelis korpuso viduje apsaugo diską nuo subraižymo. Taip pat pridedamos gumines juostos, kad atidarius neiškristu.
  • PAPILDOMOS KIŠENES - deklas turi tris papildomas kišenes. Vienas didelis ir du mazi. Kišenes pagamintos iš tinklelio. I ji galite ideti norimos gabenti daikto priedus (laidus, adapterius, ausines ir kt.).
  • SPECIFIKACIJA - juoda spalva; Taikymas: 2,5 "HDD SSD ir kiti irenginiai, pvz., GPS navigacija; išoriniai matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 16x10x3,5 cm; svoris: 70 gParašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis