Paplūdimio palapinė 252x135x145

46.90€
Gamintojas:Trizand
Prekės kodas: XL15396

Aprašymas

Paplūdimio palapinė 252x135x145 PAPLUDŽIO PALAPINE PUIKUS PApludimiui ir už jo ribu - apsauga nuo pernelyg dideles saules ar vejo yra bet kokiu sekmingu atostogu lauke pagrindas. Ją suteiks palapine-širma, kuria bus galima sekmingai naudotis ne tik ...

Paplūdimio palapinė 252x135x145

PAPLUDŽIO PALAPINE

  • PUIKUS PApludimiui ir už jo ribu - apsauga nuo pernelyg dideles saules ar vejo yra bet kokiu sekmingu atostogu lauke pagrindas. Ją suteiks palapine-širma, kuria bus galima sekmingai naudotis ne tik papludimyje, bet ir prie ežero ar stovyklavieteje, ir net sklype.
  • PATVIRTA MEDŽIAGA - tai labai solidi papludimio palapine. Jo remas pagamintas iš stiklo pluošto, o korpusas – iš patvaraus poliesterio. Medžiaga yra atspari vandeniui, o tuo pačiu atspari UV spinduliams, todel apsaugos nuo žalingo radiacijos poveikio.
  • IDOMAS DIZAINAS - papludimio palapine turi ne tik nuo vejo/saules apsaugančias sieneles, bet ir tinklinius langus bei saules skydelius, taip pat praktiškas vidines ir išorines kišenes, kurios puikiai tiks smulkiems rankiniams aksesuarams, apsaugantiems juos nuo pasiklydimo smelyje. Šioje papludimio palapineje netgi yra užsegamos durys ir sveriantis smelio maišas, kuri tikrai ivertins daugelis vartotoju.
  • LENGVAS IŠSKIRTI - Neabejotinas šios papludimio palapines privalumas – galimybe labai greitai ir lengvai išskleisti bei sulankstyti. Širma-palapine išlankstoma panašiai kaip ir sketis, todel su ja gali susitvarkyti bet kas.
  • SPECIFIKACIJA - poliesterio danga, atsparumas UV spinduliams, atsparumas vandeniui, stiklo pluošto remas, 3 tinkliniai langai, 5 vidines ir išorines kišenes, smelio maišeliai, užsegamos durys, greitas surinkimas, išmatavimai: 147/253 / 142cm, išmatavimai sulankstant: 15 / 15 / 84 cm, svoris: 2,80 kg, svoris pakuoteje: 3,4 kg,

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis