Paukščių atbaidiklis – varnas

3.90€
Gamintojas:Iso Trade
Prekės kodas: XL5598

Aprašymas

Paukščių atbaidiklis – varnas Varnas atbaido balandžius, gaujas ir kitus paukščius REALISTINE IŠVAIZDA – tikslus paukščio anatominiu detaliu, tokiu kaip sparnu išsidestymas, plunksna ir snapo forma bei dydis, taip pat intensyvi spalva, atkurimas pad...

Paukščių atbaidiklis – varnas

Varnas atbaido balandžius, gaujas ir kitus paukščius

  • REALISTINE IŠVAIZDA – tikslus paukščio anatominiu detaliu, tokiu kaip sparnu išsidestymas, plunksna ir snapo forma bei dydis, taip pat intensyvi spalva, atkurimas padaro figurelę sekminga tikro varno imitacija, taigi. padidinti galimybę veiksmingai atgrasyti kitus paukščius .
  • DIDELIS DYDIS – reikšmingas plotis ir aukštis lemia, kad mažesniuose paukščiuose jis sukelia gresmes ir dominavimo jausmą , o tai reiškia, kad del savo saugumo jie vengia artimiausios repelerio aplinkos.
  • LENGVAS SURENGIMAS - repeleris gali buti tvirtinamas 2 budais, uždedamas ant kojos arba pakabinamas ant komplekte esančio kabliuko; kabliuko deka galesite lengvai pakabinti figurelę bet kur, pakeisti jos padeti; del vejo gusiu repeleris keičia savo padeti, o tai imituoja tikro varno judejimą.
  • ESTETINIS IR SAUGUS - repeleris yra tikros varnos formos ir išmatavimu, todel ne tik efektyvus kitiems paukščiams, bet ir gali buti idomus puošybos elementas balkone, terasoje, sode ar sode; skirtingai nuo kitu atgrasymo priemoniu, jis neturi aštriu elementu ir veikia tik sukeldamas baimę.
  • SPECIFIKACIJA - juoda spalva; aukštis su pakabu: 38 cm; matmenys (ilgis / aukštis): 33x20cm; svoris: 0,2 kg

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis