Peilių galastuvas

3.90€
Gamintojas:Iso Trade
Prekės kodas: XL13196

Aprašymas

Peilių galastuvas Peilių galastuvas GREITA IR EFEKTYVUS   - Galąstuvu namuose greitai ir labai efektyviai lengvai pagaląsite visus peilius, kuriu deka jie puikiai atliks savo užduotis, o jus nesinervinsite su kiekvienu judesiu. Tobulai pagaląsti pei...

Peilių galastuvas

Peilių galastuvas

  • GREITA IR EFEKTYVUS   - Galąstuvu namuose greitai ir labai efektyviai lengvai pagaląsite visus peilius, kuriu deka jie puikiai atliks savo užduotis, o jus nesinervinsite su kiekvienu judesiu. Tobulai pagaląsti peiliai yra nepamainomi irankiai bet kurioje virtuveje – ne tik profesionalioje, bet ir namuose.
  • 3 GALANDIMO ETAPAI   -   kiekvienas iš etapu   galandimas yra kitoks ir toks pat svarbus. Pirmas etapas – pradinis peilio galandimas, kitas – tikslus ašmenu išlyginimas, paskutinis – tobulas jo poliravimas. Ašmenys yra V formos, o tai labai padidina kiekvieno galandimo efektyvumą.
  • PATOGI RANKENA   - del ergonomiškos rankenos galite lengvai laikyti galąstuvą galanddami peilius. Galąstuvas saugiai guli rankoje ir neslysta iš rankos, o tai palengvina darbą ir užtikrina saugumą galąstant peilius.
  • KOMPAKTIŠKI DYDŽIAI   - kiekviename stalčiuje ar virtuves spinteleje gali buti pasleptas nenaudojamas galąstuvas. Jis neužima daug vietos ir savo vaidmeni atlieka geriau nei daugelis dideliu ir dideliu gabaritu galąstuvu.
  • SPECIFIKACIJA   - ilgis: 215 mm, plotis: 50 mm, aukštis: 63 mm, svoris: 180 g.

SPECIFIKACIJA

  • matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 21,5 / 5 / 6cm
  • svoris: 150g
  • svoris su pakuote: 185g

Virtuveje nebeliks nuobodžiu peiliu, kurie užgriozdina jusu virtuves stalčiu ir yra visai nenaudingi. Triju pakopu peiliu galąstuvas yra   sprendimas, kuris leis jums kartą ir visiems laikams atsikratyti neaštriu peiliu problemos kiekvienoje virtuveje . Rankinis peiliu galąstuvas yra paprastas naudoti ir labai greitai ir efektyviai pagaląsta bet kokio tipo ašmenis. 3in1 peiliu galąstuvas tai   kompaktiškas irankis, kuri nenaudojant galima lengvai paslepti virtuves spinteleje ar stalčiuje   - užima labai mažai vietos, o savo funkcionalumu lenkia daugeli dideliu gabaritu ir didžiuliu konkurenciniu galandtuvu.

Komplekte yra rankinis peiliu galąstuvas   3 lizdai su skirtingomis galandimo funkcijomis . Kiekvienas iš ju turi   V formos, kuri padidina efektyvumą   šis irankis. Triju pakopu peiliu galąstuvo pagalba   Net ir pačius blankiausius peilius galima pagaląsti be jokiu problemu   – taip pat tuos, kurie buvo neprižiurimi ar nenaudojami daugeli metu.   Peiliu galandimas naudojant rankini peiliu galąstuvą atliekamas trimis etapais.   Kiekvienas iš ju yra vienodai svarbus, todel nereiketu ju praleisti. Pirmasis etapas yra   pradinis peilio galandimas . Kitame žingsnyje ašmenys yra   tiksliai išlygintas , kad išliktu labai daug pabaigoje   kruopščiai poliruotas .

Jis yra peiliu galąstuve 3in1   labai patogi, ergonomiška rankena , kurios deka triju pakopu peiliu galąstuvas puikiai telpa rankoje ir galandimo metu iš jos neišslysta. Ergonomiška rankena ne tik   padidina darbo komfortą, bet ir padidina jo saugumą . 3in1 peiliu galąstuvas korpusas pagamintas iš aukštos kokybes plastiko, atsparaus nešvarumams.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis