Prakaito kvapo iš batų pašalinimo priemonė Boot Bananas

6.00€
Gamintojas:Kitas
Prekės kodas: LDRRRRREERT

Aprašymas

Prakaito kvapo iš batų pašalinimo priemonė Boot BananasKaip panaikinti blogą ar prakaito kvapą iš batų? Turbūt tai problema, su kuria susiduria daugelis.  Išbandėte  ricinos aliejų, skalbimą, actą... Nepadėjo niekas?Pristatome Jums daugkartinio naudo...

Pristatymo terminai

Atsiimsiu Klaipėdoje 2022-07-01 (€ 0,00)
Pristatymas į namus su DPD 2022-07-04 (€ 3,99)
Pristatymas į Omniva paštomatą 2022-07-04 (€ 2,41)

Prakaito kvapo iš batų pašalinimo priemonė Boot Bananas

Kaip panaikinti blogą ar prakaito kvapą iš batų? Turbūt tai problema, su kuria susiduria daugelis.  Išbandėte  ricinos aliejų, skalbimą, actą... Nepadėjo niekas?

Pristatome Jums daugkartinio naudojimo natūralios sudėties batų priežiūros priemonę Boot  Bananas.


Kam skirta? Boot Bananas - tai  natūrali priemonė, kuri šalina nemalonius kvapus Jūsų batuose. Kaip  atsiranda nemalonus, nosį riečiantis kvapas Jūsų batuose? Dėl kojų prakaitavimo batuose kaupiasi drėgmė ir  atsiranda puiki terpė plisti bakterijoms, kurios ir sukelią šį kvapą. Boot Bananas puikiai sugeria drėgmę iš Jūsų  batų. Tinka įvairiausių tipų batams  - tiek sintetinių medžiagų, tiek natūralios odos.

Mes ypač rekomenduojame naudoti šią priemonę žmonėms, kurie daug sportuoja ar veda aktyvų gyvenimą,  taip pat žmonėms, kurių pėdos gausiai prakaituoja. 


Kaip naudoti? Po dienos darbų ar treniruotės nusiaukite batus ir į kiekvieną batą įdėkite po vieną  Boot  Bananas priemonę, palikite batuose per naktį. Kitą rytą išimkite Boot Bananas iš batų ir  padėkite į  jiems  skirtą  vietą. Laikykite priemonę sausoje, šviesioje vietoje, kambario temperatūroje,  leiskite  natūraliai  išdžiūti. Nelaikykite priemonės maišeliuose, uždarose dėžėse.  

Kokia Boot Bananas sudėtis?  Šios batų priežiūros priemonės veikliosios medžiagos yra drėgmę  absorbuojanti bambuko medžio anglis, natrio bikarbonatas, ceolitas bei natūralūs kvapikliai: levandos,  citrinos, pačiolio ir arbatmedžio aliejai. Apvalkalas pagamintas iš 100% medvilnės.


DĖMESIO!

  • Boot Bananas batų priežiūros priemonę laikykite vaikams ir naminiams gyvūnams nepasiekiamose  vietose. 
  • Boot Bananas batų priežiūros priemonė yra nevalgoma.
  • Po ilgo ir aktyvaus priemonės naudojimo jos apvalkalas gali patamsėti. Tai yra natūralus procesas,  tad dėl  jo baimintis nereikėtų.  Dėl patamsėjimo priemonės veikimas ir drėgmės bei kvapo  absorbacinės savybės nesumažėja.
  • Priemonę griežtai draudžiama skalbti,  išskalbus ji praras savo savybes.
  • Boot bananas batų priežiūros priemonė po aktyvaus šešių mėnesių naudojimo praranda savo    absorbuojančias bei antibakterines savybes, todėl norint sulaukti pirminio efekto, priemonę reikėtų pakeisti ir   įsigyti naują.


Išvaduokite savo batus nuo prakaito kvapo ir drėgmės su Boot Bananas! Įsigykite jau šiandien!

Pristatymas
Pristatymas 3-7 d.d.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis