Rankų šildytuvas

0.90€
Gamintojas:Iso Trade
Prekės kodas: XL5775

Aprašymas

Rankų šildytuvasŠIRDIES FORMOS PAKARTOTINES RANKU IR KUNO ŠILDYKLES Puikus daugkartinis ranku šildytuvas ir dar daugiau ! Užtenka plokštę per viduri sulenkti ir iškart prasides kristalizacijos procesas, kurio deka širdis prades atiduoti šilumą (apie ...

Rankų šildytuvas

ŠIRDIES FORMOS PAKARTOTINES RANKU IR KUNO ŠILDYKLES

Puikus daugkartinis ranku šildytuvas ir dar daugiau ! Užtenka plokštę per viduri sulenkti ir iškart prasides kristalizacijos procesas, kurio deka širdis prades atiduoti šilumą (apie 50-60 laipsniu ). Šildytuvas yra saugus – jame nera kenksmingu cheminiu medžiagu – tai saugus druskos kristalizacijos procesas!

Letai, per valandą, širdis atves (laikas priklauso nuo aplinkos temperaturos, šildytuvo minkymas pailgins jo veikimą).

Kai širdele pasidaro balkšva ir atšals, tiesiog imeskite i karštą vandeni ir pavirkite kelias minutes (apie 5-10 min; del gaminimo nereikia rupintis, nieko blogo nenutiks su šildytuvu - tai yra pritaikyta jai) ir leiskite prakaituoti. leiskite visiškai atvesti - ir vel galesite megautis šildytuvu - dabar tereikia vel sulenkti plokštę (geriausia kitoje vietoje - ten, kur matosi lengvi pjuviai su išsiputimas)

Puikiai tinka šaltam orui, snieglentininkams, meškeriotojams, medžiotojams, nardytojams ir vesiems vakarams. Nepakeičiama pagalba meškeriotojams, snieglentininkams, slidininkams, vaikams ir pagyvenusiems žmonems.

Taip pat puikiai tinka motociklininkams, jodinejimui ir žiemos pasivaikščiojimams bei žaidimams lauke.

Jis gali sušildyti ne tik rankas – tiesiog idekite jas i batus ar po drabužiais – vesiausioje vietoje!

Puikiai tinka žmonems, kuriu kraujotaka sutrikusi, besiskundžiantiems šaltomis rankomis ir kojomis!

Instrukcija:

1. Sulenkite metalinę plokštelę širdies centre
2. Vidus išsikristalizuosis per kelias sekundes, pasieks apie 50-60 laipsniu
3. Atvesus širdelę virkite karštame vandenyje apie 5-10 min., kad vel taptu žele ir leiskite atvesti, tada vel galesite naudoti šildytuvą (vel lenkiant lekštę)

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis