Santechnika, vėdinimas, šildymas

3 vantų rinkinys

8.97€

Akinių laikiklis

25.41€

Aklė nukreipiančioji

2.60€

Akmenų dėtuvė STOVEMAN 50cm

39.00€

Akmenų dėtuvė STOVEMAN 67cm

44.00€

Akmenų dėtuvė „Leidenfrost“

87.12€

Aliuminio juosta, 50 m

5.00€

Aliuminio popierius P:1.25 m / I:24...

16.00€

Alkūnė NP d.115, 85°

33.60€

Alkūnė plokščia 5F15/45

3.50€

Alyva saunai „Laudesuoja“

6.30€

Alyva saunai „Laudesuoja“, 1 l

11.89€

Anyžių eterinis aliejus, 10 ml

4.05€

Apdailos žiedas, juodas 120-CZ (ML)...

3.50€

Apelsinų (saldžiųjų) eterinis aliej...

3.30€

Apsauginė krosnelių sienelė

143.36€

Apsauginė krosnelių sienelė, ovali...

92.38€

Apsauginė plokštė 700×500, 0.5 mm...

24.12€

Apsauginė plokštė 700×500, 0.8 mm...

34.56€

Apsauginė sienelė Harvia WL400

94.00€

Apsauginė sienelė Harvia WL425

111.01€

Apsauginė sienelė Harvia WL500

98.00€

Apsauginė sienelė Harvia WL525

125.01€

Apsauginė sienelė Harvia WL600

102.00€

Apsauginė sienelė Harvia WL700

102.00€

Apsauginė sienelė Harvia WL800

102.00€

Apsauginė sienelė krosnelei WX017

421.39€

Apsauginis padėklas Harvia WL100

196.00€

Apsauginis padėklas Harvia WL110

206.99€

Apsauginis padėklas krosnelei WX018...

212.02€

Apsauginis skydas Harvia WL475

246.01€

Apsauginis skydas Harvia WL550

209.00€

Apsauginis skydas Harvia WL575

248.99€

Apsauginis skydas Harvia WL590

220.00€

Apsauginis skydas Harvia WL650

215.00€

Apsauginis skydas Harvia WL750

215.00€
Rodoma nuo 1 iki 36 iš 1094 (31 puslapių)

Santechnikos ir vėdinimo prekės internetinėje parduotuvėje.

Patikimų gamintojų santechnikos priemonės bei geros kainos vėdinimo prekės.

Ultragarsiniai oro drėkintuvai, aukštos kokybės vandens maišytuvai, dušo užuolaidos bei patalpų užliejimo detektoriai geromis kainomis. 

Įsigykite geras prekes už žymiai mažesnę kainą, negu siūlo konkurentai. 

Prisijunkite prie mūsų Facebook grupės ir sužinokite apie naujienas bei akcijas patys pirmieji. 


Santechnikos, vėdinimo, šildymo prekės ir reikmenys

Kiekvienuose namuose tvakinga santechnika, vėdinimas ir šildymas yra kone svarbiausi dalykai, be ko neapsieinama. Nuo to priklauso gyventojų komfortas, todėl tam skiriamas toks ypatingas dėmesys visuose namuose. Šioje elektroninėje parduotuvėje rasite apšvietimo ir elektros prekes, darbo aprangą, įrankius, oro reguliavimo įrangą, pirties prekes ir vonios kambario įrangą.

Apšvietimo ir elektros prekės

Namai be apšvietimo neįsivaizduojami. Jo dėka namuose sukuriama norima atmosfera bei jaukumas. Romantiškiems žmonėms būtina išbandyti LED lemputę su liepsnos efektu. Jums nebereikės vargti bandant uždegti žvakes, o ypač jei skubama, čia tiesiog tereikės paspausti šviesos jungiklio mygtuką ir štai jūsų namai dvelkia maloniu jaukumu.

Itin praktiškas daiktas – pakabinama LED lemputė su elementais. Šiuo daiktu galėsite mėgautis bet kur: palapinėje, lauko tualete, negyvenamose patalpose ar net spintoje. Lemputę paprasta pakabinti dėl įmontuoto kablio, o šviečiantis jungtukas padeda lengvai rasti jungiklį tamsoje. Mėgstantiems netradicinius sprendimus, šios lemputės pagelbės ir iškylos metu – galėsite apšviesti savo teritoriją ir jaukiai mėgautis poilsiu su savo artimaisiais.

Šiais laikais vis daugiau prietaisų yra pakraunamų per USB jungiklį, tad darosi vis nepatogiau juos pajungti. Tam yra puikus sprendimas – kištukinis lizdas su USB jungtimis. Su juo pajungti elektros prietaisus taps žymiai patogiau, galėsite sujungti keletą, o rozetė nebus užimta.

Darbo apranga

Tinkama apranga yra svarbi, siekiant užtikrinti saugumą atliekamo darbo metu. Nuo darbo specifikos priklauso kokius rūbus rinktis, vieniems užtenka klasikinių, o kitiems reikia su papildoma apsauga. Tačiau aprangą galima paversti nuotaikinga ir patogia. Mechanikams ir ne tik jiems, turime itin praktišką pasiūlymą – pirštines su lemputėmis. Juk kai kada atlikti tam tikrus darbus yra sudėtinga, nes tamsu, o pasišviesti sudėtinga, tokiais atvejais gelbsti šios pirštinės. Taip darbus atliksite greičiau, patogiau ir saugiau.

Elektriniai, mechaniniai darbiniai įrankiai, įrankių dėžės

Kad kokybiškai atliktumėte darbus, reikia turėti tam pritaikytus įrankius. Nuo to priklauso kaip greitai ir gerai bus atlikti darbai. Šioje elektroninėje parduotuvėje rasite elektrinių įrankių, įrankių dėžių ir laikiklių, mechaninių įrankių.

Visų pirma, smulkius įrankius patartina laikyti tam pritaikytoje dėžėje. Šitaip jūsų daiktai neišsimėtys, o prireikus lengvai juos rasite. Taip pat patogu turėti įrankių rinkinį. Šioje elektroninėje parduotuvėje galite jį įsigyti net iš 555 dalių. Su tokiu komplektu būsite pasiruošę visoms situacijoms, o prireikus tam tikro įrankio nereikės jo skubiai ieškoti.

Oro reguliavimo įranga, oro drėkintuvai, kondicionieriai

Malonus oras namuose sukuria ne tik jaukumą, bet ir kokybišką poilsį po darbo. Todėl pasirinkti tinkamus prietaisus yra teisingas sprendimas. Šioje parduotuvėje rasite įvairios oro reguliavimo įrangos čia yra: mini rekuperatoriai, oro drėkintuvai, aliejų garintuvai, oro kondicionieriai, oro valytuvai, rekuperatoriai, sieniniai kondicionieriai ir priedai. Paverskite savo namų atmosferą jaukia ir komfortiška.

Kai kuriuose namuose, šildymo sezono metu, oras patalpoje išsausėja, taip sukeldamas diskomfortą gyventojams. Tad reikėtų įsigyti oro drėkintuvą, su juo galėsite reguliuoti namų drėgnumo lygį. Šioje elektroninėje parduotuvėje rasite platų pasirinkimą įvairių oro drėkintuvų: žaismingų ir solidžiai atrodančių, paprastų ir ultragarsinių. Tad kiekvienas žmogus ras pagal savo skonį, poreikį ir namų interjerą.

Pirties prekės

Dauguma žmonių mėgsta laisvalaikį leisti pirtyje. Tai tikrai malonus laiko praleidimo būdas, be to, naudingas sveikatai. Kad laikas praleistas pirtyje būtų kokybškas ir malonus rekomenduojama įsigyti tam naudingų prekių: himalajų druskos produktus, vantas. O norintiems patiems įsirengti pirtį, būtina išsirinkti tokias prekes kaip akmenys, durys pirtims, įrangą pirtims, bei medžiagas pirties įrengimui, kaminus ir dūmtraukius. Kad poilsis būtų dar malonesnis, tiesiog būtina įsigyti pirties ir priepirčio baldus, pirčių kabinas, saunas, įmontuoti apšvietimą. Mėgstantiems netradicinę pirtį, šioje elektroninėje parduotuvėje rasite turkiškų pirčių įrangą ir priedus bei įrangą infraraudonųjų spindulių pirtims. Mėgaukitės atpalaiduojančiu poilsiu.

Vonios kambario įranga

Vonios kambaryje praleidžiame tikrai nemažai laiko. Tad paverskime šią patalpą jaukia ir malonia, su praktiškais bei išskirtiniais akcentais. Čia rasite itin praktišką ir naudingą prekę, kurią būtiną išbandyti kiekvienam – ant čiaupo tvirtinamas anglies vandens filtras. Su juo savo namuose turėsite švaresnį vandenį, nes šis prietaisas išvalo nuo chloro, įvairių toksinų, kvapų bei kietųjų dalelių, be to, turi ir antbakterinių savybių.