Sodo prekės

"Panama" kamufliažinė žve...

43.90€

100LED L10720 saules lempa

5.90€

160x80x75cm PE suoliuko užvalkalas

11.90€

2 viename skaitmeninis termometras ...

2.90€

2000W juodo stiklo skydinis šildytu...

75.90€

20L 2000W Malatec pramoninis dulkiu...

77.90€

225 LED lempa / skydelis augalu aug...

26.90€

244cm 8FT batuto kilimelis - 48 spy...

28.90€

28x600 cm folija suvirinimo aparatu...

4.90€

3,6x3,6 m nuo saules bure - pilka

29.90€

30x30cm matines medines plyteles - ...

29.90€

32 LED saules lempa

5.90€

32 LED sodo sketis su 3,5 m ilgio -...

106.90€

366cm sodo batutas - lauke tinkleli...

241.90€

3D kelionine pagalve

14.90€

3x2m saules bure - pilka

20.90€

40L turistinis dušas

14.90€

4x4x4m bure nuo saules - pilka

20.90€

5 viename kepsnine su kepsnine

107.90€

5L sleginis purkštuvas - purkštuku ...

19.90€

5x5m bure nuo saules - pilka

47.90€

Adapteris BESTWAY 58236 žarnai

5.90€

Aitvaras – erelis

4.90€

Apvalios plastikines sodo supynes

12.90€

Apvalios sodo kepsnines su dangteli...

95.90€

Aroma difuzorius - drekintuvas 300m...

14.90€

Aroma difuzorius - drekintuvas 300m...

14.90€

Aroma difuzorius - drekintuvas 400m...

24.90€

Aromato difuzorius - LED drekintuva...

20.90€

Atsargine plevele tuneliui 2x2x2m

41.90€

Automatinis dvieju dantu pastu doza...

16.90€

Baldu / plokščiu remonto rinkinys -...

4.90€

Baltas bekontaktis muilo dozatorius

18.90€

Baseinas vaikams 183x38cm BESTWAY 5...

24.90€

Baseinas vaikams 183x38cm BESTWAY 5...

25.90€

Baseinas vaikams – BESTWAY 55028

12.90€
Rodoma nuo 1 iki 36 iš 424 (12 puslapių)

Sodo prekės internetinėje parduotuvėje.

Įsigykite kepsnines, sodo vazonus, didelius pintus žibintus sodui už ypač mažą kainą. 

Kokybiškos sodo prekės už žemą kainą, kurios net konkurentai negali Jums pasiūlyti.

Jeigu ieškote akcijų būtinai prisijunkite prie mūsų Facebook grupės ir Jūs visada pirmieji sužinosite apie naujas akcijas ar nuolaidas.  


Sodo prekės ir reikmenys sodui

Sode darbų yra visada. Ir žiemą, ir vasarą jame galima atlikinėti tam tikrus darbus. Kad sodas atrodytų gražus, būtų išpuoselėtas, o jame leisti laiką būtų malonu, tam reikia skirti tikrai nemažai laiko, resursų ir pastangų. Tačiau pasirinkus tinkamus daiktus, įrankius, aksesuarus savo sodą paversite tikru rojumi žemėje. Šioje elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti gėlių stovų, vazonų laikiklių, lauko šviestuvų, sėklų vazonų ir lėkštučių.

Gėlių stovai, vazonų laikikliai

Moterys myli geles ir neretai jų prideda pačiose netikėčiausiose vietose. Gėles gražu komponuoti ne tik namų interjere bet ir eksterjere ar net sode. Kad lauke pastatyti gėles būtų patogu, rekomenduojama įsigyti stovus ir laikiklius. Čia galite įsigyti dailius gėlių vazonų stovus, laikiklius, jie yra skirtingų dizainų, tad tikrai galite išsirinkti savo mėgstamiausią. Paverskite savo aplinką malonia ir žaisminga su subtiliais akcentais.

Lauko šviestuvai

Jaukumą sode galite galima sukurti su nuostabiais lauko šviestuvais. Jų platus pasirinkimas, leis susikurti malonią atmosferą savo aplinkoje pagal skonį ir poreikį. Didelis žibintas – žvakidė, tai ne tik puošmena, stilingas akcentas, bet ir praktiškas daiktas sode. Su juo apšviesite aplinką, o jaukius vakaro pasisedėjimus su artimaisiais paversite tikra švente. Iš siūlomo asortimento galėsite išsirinkti tuos šviestuvus, kurie atitiks jūsų skonį, interjerą ar eksterjerą.

Gėlių, augalų sėklos

Visada yra malonu stebėti augančius augalus, jais rūpintis. Tai mūsų nebylieji draugai. O juos pasisodinti dar ir smagu, juk taip gera, valgyti savas daržoves ir vaisius, mėgautis nepaprastu gėlių grožiu, medžių didingumu. Kelis kartus pasisodinus savo augalus, sunku sustoti ir norisi dar ir dar.

Šiomis dienomis sėklų pasiūla tokia didelę, kad net sunku išsirinkti. Žinoma, geriausia rinktis kokybiškas sėklas, o dar ir sveikiausias variantas, kurios nėra genetiškai modifikuotos ar kaip nors kitaip apdirbtos. Prieš perkant sėklas reikėtų pagalvoti ar jos tiks jūsų gyvenamam klimatui ir dirvožemiui.

Rožės nuo seno laikomos gėlių karalienėmis, tai pati kilmingiausia gėlė. Bet ar nepagalvojate kaip būtų puiku, pačiai užsiauginti šiek tiek šių nuostabių gėlių. O jeigu dar ir neįprastų ar retų? Siūlome pasisodinti kruvinosios rožės sėklas ir mėgautis jų nepaprastu grožiu.

Vazonai, lėkštutės, vazonėliai gėlėms ir augalams

Vazonas, tai tarsi augalo namai. Tad kaip mes sau būstą renkamės atsakingai, tinkamą, panašiai turėtų būti ir su vazonu. Šiais laikais vazonų pasirinkimas rinkoje tikrai labai platus pačių įvairiausių. Todėl, visų pirma, renkantis jį reikėtų atsižvelgti į dydį, kad augalas jame tilptų ir turėtų vietos kur augti, o tik po to į dizainą, modelį, spalvą ar kitus kriterijus. Tinkamiausias vazono dydis yra toks, kad išėmus augalą iš senojo vazono jis lengvai tilptų naujame, tai yra, apie 4-6 cm didesnis nei prieš tai buvęs.

Šioje elektroninėje parduotuvėje rasite keramikinį vazoną su gėlės atvaizdu. Keramikiniai vazonai gaminami iš molio, vadinasi pagamintas iš natūralios medžiagos, kas suteikia pranašumą prieš kitus vazonus, pavyzdžiui, plastikinius. Tokiame inde augalų šaknys gauna pastovią drėgmę, saugo nuo perdžiūvimo, nuo staigių temperatūros svyravimų, o augalas kvėpuoja per vazono sieneles. Tačiau sodinant ar persodinant augalą į molinį ar plastikinį indą, vertėtų nepamiršti jame įrengti drenažą, kad šaknys neužmirktų.

Norint lauke auginti augalus pasodintu vazonuose, pirmiausia, prieš perkant reikėtų atkreipti dėmesį ar indas skirtas laikyti lauke. Vis gi, jis turi būti patvaresnis, kad galėtų žiemoti, atlaikyti lietingas dienas ar kaitrią saulę. Mes siūlome, pas mus įsigyti dailaus dizaino lauko vazoną, kurį galėsite naudoti dar ir kaip dėžę smulkmenoms sudėti. Su šiuo indu jūsų gėlės taps tikra sodo puošmena, džiuginanti kiekvieno žmogaus akį.

Neatskiriamas vazono priedas - lėkštutė. Ji pagelbėja nuo per didelio vandens kiekio, palaisčius augalą. Kai kada laistyti galima tiesiog į lėkštelę, tuomet augalas pasiima tiek vandens, kiek jam reikia. Be to, tai būtinas daiktas, tiems vazonams, kurie turi dugne skylutę, nes per daug užpylus vandens, jis gali išbėgti lauk, sušlapindamas baldus ar palanges, kartais taip sugadinami namų baldai. Tai gi, visada geriausia kiekvienam vazonui turėti lėkštutę.

O tiems, kurie nori inovatoriškų indų gėlėms, rekomenduojame šioje elektroninėje parduotuvėje įsigyti grojantį vazonėlį augalui. Tai taps įdomi ir praktiška jūsų namų dekoro detalė. Nustebinkite apsilankiusius artimuosius, tereikės tik prisiliesti prie gėlės lapelio ir vazonas pradės groti.