Šiandienos pasiūlymai

Akcija -38%

BATUTAS SU APSAUGINIU TINKLELIU 2,52 M.

103.50€ 168.19€

Dar niekada nebuvo taip lengva pasiekti debesį! Batutas – puiki galimybė praleisti neužmirštamas, emocijų kupinas akimirkas kartu su šeima ir draugais. Tai paprastas, bet genialus būdas pradžiuginti t..

Akcija -13%

BATUTAS SU APSAUGINIU TINKLELIU 3,12 M.

138.00€ 159.00€

Dar niekada nebuvo taip lengva pasiekti debesį! Batutas – puiki galimybė praleisti neužmirštamas, emocijų kupinas akimirkas kartu su šeima ir draugais. Tai paprastas, bet genialus būdas pradžiuginti t..

Akcija -36%

Šiaurietiško ėjimo lazdos (komplektas, 2 vnt.)

9.99€ 15.64€

Atšilo oras, norisi pasportuoti gryname ore, be didelių investicijų? Štai siūlome Jums puikų sprendimą, šiaurietiškas lazdas. Tai fantastiška treniruotė gryname ore, kuri atpalaiduos Jus nuo įtemtos d..

Sportas, turizmas, laisvalaikis

BATUTAS SU APSAUGINIU TINKLELIU 2,5...

103.50€ 168.19€

BATUTAS SU APSAUGINIU TINKLELIU 3,1...

138.00€ 159.00€

BATUTAS SU APSAUGINIU TINKLELIU 3,7...

189.00€

BATUTAS SU APSAUGINIU TINKLELIU 4,0...

199.00€

BATUTAS SU APSAUGINIU TINKLELIU 4,3...

229.00€

BATUTAS SU APSAUGINIU TINKLELIU 4,6...

245.00€

BATUTAS SU APSAUGINIU TINKLELIU 4,9...

260.00€

Elektroninis kibimo aliarmas

5.00€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Elektroninis kibimo aliarmas FG

1.91€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Kabliukai žvejybai 600 vnt. su skyl...

4.68€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Kelioninis termo puodelis - vienara...

6.00€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Kompresinės kojinės skrydžiams, maž...

4.37€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Krepšinio žaidimas Slam Dunk

5.00€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Nutrinamas žemėlapis 86.50cm x54.50...

9.99€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Pripučiamas kamuoliukų baseinas, pa...

30.00€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Šiaurietiško ėjimo lazdos (komplekt...

9.99€ 15.64€

Skraidantis futbolo kamuolys, mažas...

2.50€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Stalo teniso mini rinkinys

8.95€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Stilingas termosas

5.42€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Supynės hamakas

20.00€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Vaikiška gertuvė - Drambliukas Elvi...

6.00€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Vaikiška gertuvė - Monstrai, 500ml...

6.00€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Vaikiškas futbolo kamuolys, mėlynas...

2.00€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Virvė neskęstanti žvejybinė

1.00€
Sandėlyje (1-2 d.d.)

Pripučiamas čiužinys / miegmaišis -...

46.42€

Šokdynės

5.20€

Triratukas 2-4 m.

85.90€

SŪPYNĖS DVIEMS JŪRA

75.00€

BIOloginis skystis apatiniam Enders...

11.00€

Biotualetas - startinis komplektas ...

126.00€

Biotualetas startinis komplektas En...

114.99€

Biotualetas Thetford Porta Potti Ex...

127.00€

Biotualetas Thetford Porta Potti Ex...

160.00€

Biotualetas Thetford Porta Potti Qu...

65.00€

Biotualetas Thetford Porta Potti Qu...

68.00€

Biotualeto Enders Tabs Blue rinkiny...

105.00€
Rodoma nuo 1 iki 36 iš 145 (5 puslapių)

Sporto prekės mūsų internetinėje parduotuvėje.

Raskite turizmo prekes už gerą kainą. 

Tai prekės, kurios padės Jums tinkamai sportuoti, ar pailsėti nuo kasdieninės rutinos. Geros kokybės turizmo prekės už gerą kainą. Aktyvaus laisvalaikio praleidimo žymių gamintojų prekės. Visos turizmo ir sporto prekės, kurias galite rasti internetu, pas mus bus pigiau, negu pas konkurentą. 

Garantuojame gerą kainą ir įspūdingas nuolaidas mūsų Facebook puslapio draugams. 


Sporto, turizmo, laisvalaikio prekės

Laisvalaikis - tai kone svarbiausias laikas, žmogaus gyvenime. Tai laikas skirtas ne tik šeimai, pomėgiams, bet ir atsipalaidavimui bei ramybei. Laisvalaikis - tai laikas, kada žmogus turi pailsėti ir mėgautis gyvenimu. Kad šios akimirkos būtų praleistos maksimaliai gerai ir be nesusipratimų, yra teisinga šį laiką susiplanuoti, įsigyti prekių, kurios pamalonintų tas akimirkas. Laisvu laiku užsiiminėjant sportu, rekomenduojama tam turėti atitinkamą įrangą, tai gali būti ir didesni treniruokliai ir paprasčiausios, visur randamos šokdynės, kilimėliai, svarmenys, kamuoliai ir daug kitų. Kokią įrangą turėti namuose, apsipręsti reikia kiekvienam individualiai. Jei mėgstama lankytis sporto klube, namuose užtektų turėti smulkią įrangą: kamuolius, kilimėlius ir pan. O jei sporto klubai nėra mėgstami, galima įsigyti ir didesnę įrangą, kaip bėgimo takelis ar pan. Užsiimti sportu sveika kūnui ir visam organizmui, nes jis stiprėja, grūdinasi. Beje, sportas dažnam padeda ir atsipalaiduoti bei nusiraminti.

Šioje elektroninėje parduotuvėje ras kiekvienas sau tinkamą prekę turizmui ir sportui.

Laisvalaikio prekėss ir reikmenys

Vyrų laisvalaikis - tai žvejyba. Daugumai jų, tai taip svarbu ir būtina, kad vyras be žvejybos - neįsivaizduojamas. Šis, laisvalaikio praleidimo būdas neįsivaizduojamas be kokybiškos meškerės, ritės, kabliukų ir jauko. Bet jeigu turimi papildomi priedai, žvejyba tampa dar malonesnė ir azartiška. Vienas iš praktiškiausių daiktų elektroninis kibimo aliarmas, su tokiu prietaisu jūs nepraleisite nei vienos žuvies. Juo labai paprasta naudotis, tiesiog uždedate ant meškerės, o valą pravedate pro jį, kai užkibs žuvis, prietaisas pradės skleisti garsą ir įsijungs šviesos. Tai iš tiesų taip paprasta, o jūsų žvejyba taps kur kas įdomesnė, kadangi galėsite drasiai užsiimti ir kita veikla. Šioje elektroninėje parduotuvėje yra keletas kibimo aliarmų, todėl galėsite išsirinkti sau patinkantį.

Kokia žvejyba be plūdžių, tai tikrai būtinas daiktas. Čia rasite visą komplektą universalių plūdžių. Turint jį galima ramiai eiti į bet kokią žvejybą ar tai būtų ant ledo, ar ežere, ar upėje. Jūs būsite pasiruošę bet kokiai situacijai. Taip pat rekomenduojama su savimi turėti ir jauko, patogiausia dirbtinis. Šioje elektroninėje parduotevėje rasite skirtingo jauko pasirinkimą.

Vaikai jau nuo kūdikystės labai mėgsta suptis, tai turbūt mėgstamiausia jų veikla. O jeigu supimąsi paversti dar malonesniu? Vaikams tikrai patiks supynės - hamakas. Jis didelis ir platus, todėl vaikas jame jausis patogiai bei laisvai. Tokiose sūpynėse galima suptis ne tik sėdint, bet ir gulint, taip atveriant fantaziją žaidimams.

Turizmo reikmenys, turistinės prekės

Turbūt kiekvienas žmogus laisvalaikiu mėgsta keliauti, vieni toliau, kiti arčiau. Tik jų kelionių tikslai gali skirtis. Vieni nori tiesiog pagulėti ant gulto šalia jūros, kiti nori pamatyti kuo daugiau įdomiu vietų, o dar kitiems poilsis yra laukinėje gamtoje. Nesvarbu koks kelionės tikslas, visos kelionių rūšys apibūdinamos vienu žodžiu - turizmas. Šiais laikais verslininkai vis daugiau pasiūlo įvairiausių turizmo prekių. Viskas tam, kad jūsų poilsis būtų malonus, ir turėtumėte viską, ko jums gali prireikti. Šioje elektroninėje parduotuvėje yra čiužiniai, kilimėliai, patiesalai, gertuvės ir kitų praktiškų daiktų jūsų poilsiui.

Čia rasite platų pasirinkimą pagal kiekvieno skonį – gertuvių. Kad ir kokia trumpa ar ilga kelionė, jos tikrai praverčia. Sportininkams šiame asortimente yra puikus pasiūlymas – sportinė vandens gertuvė su integruota vaistų, papildų dežute. Turint ją, nebereikės tampytis daugybės tablečių maišeliuose, su tokia geruve, jos bus sudėtos tvarkingai ir patogiai. O tiems, kurie mėgsta gaivų vandenį, pagardintą vaisiais, rekomenduojame įsigyti gertuvę su talpa vaisiams ir ledukams. Šiuo buteliuku labai paprasta naudotis, tiesiog į specialią talpą įdėkite mėgstamus vaisius ar arbatą. Pavertus gertuvę, vaisiai neiškrenta ir netrukdo atsigerti. Juk taip malonu gaivintis skaniu gėrimu.

Dažnai net nesusimąstome, kaip norėtume kur nors ramioje gamtos vietoje išsitiesti minkštame fotelyje, ar iškylaujant atsigulti ant minkšto pagrindo, o ne ant žemės. Tam yra puikus pasiūlymas oro gultas. Juo naudotis nereikia jokių įgudžių, tai paprasta ir svarbiausia – nereikia jokių pompų. Jei lauke vėjuota, jums tereikia tiesiog stovėti jį išskleidus, o jeigu vėjo nėra tereikia pabėgti viso labo tris metrus ir užpildyti gultą, tuomet užrišti. Ir turite nuostabų fotelį gamtoje, kurio dėka galite mėgautis patogiu poilsiu. Šiuo oro gultu galite naudotis ant įvarių paviršių: ant žemės, žolės ar asfalto.