Vaikams, kūdikiams

3D piešimo lenta

6.90€

3D žvejojimo žaidimas 3+

13.30€

4 aukštų automobilių stovėjimo aikš...

28.90€

9m elektrinis traukinys

40.90€

AC16951 rožine skaitmenine kamera

24.90€

Akmenys / medines trinkeles - 16 vn...

11.90€

Akrobato SA9535 automobilis

26.90€

Ančiukai - vonios žaislas + priedai...

5.90€

Apsauga kampams (Silikoninė) - 4 vn...

0.90€

Aštuonkojis - vonios žaislas

11.90€

Atminties žaidimas

10.39€

Audimo rinkinys su siūlais 3+

10.49€

Balansinis stalo žaidimas -

14.70€

Balta žaidimų palapinė su kilimėliu...

59.99€

Baltas foteliukas vaikams su žvaigž...

33.00€

Baltas kilimas (keli dydžiai)

35.99€

Baltas medinis supamasis arkliukas ...

45.99€

Baltas švelnus vaikiškas kilimas - ...

49.99€

Belti konstruktorius - 100 detalių

23.50€

Belti konstruktorius - 50 detalių

13.99€

Blokai - šiaudeliai - rinkinyje 238...

2.90€

Bokso rinkinys - kriauše + pirštine...

23.90€

Bokštas

18.60€

Cimbolai

2.90€

Čiuožykla aštunkojis

14.90€

Daugiafunkcinis reketas

14.90€

Daugiafunkcis lavinantis žaislas

31.90€

Dažų rinkinys lagamine 168 vnt roži...

13.90€

Dažymo rinkinys 208 vnt

22.90€

Dažymo rinkinys dekle 86 vnt

6.90€

Dėlionė

13.99€

Dėlionė - aprenk mane

6.39€

Dėlionė iš putplasčio 30x30cm 36 vn...

25.90€

Dėlionė su garsais

18.63€

Dėlionė su rankenėlėmis

6.39€

Dėžutė - formelių rūšiuoklė 2+...

13.99€
Rodoma nuo 1 iki 36 iš 1467 (41 puslapių)

Internetinės parduotuvės prekės vaikams.

Čia rasite būtinas prekes vaikams bei reikiamas priemones kūdikiams. Pas mus galite rasti drabužius ir avalynę vaikams bei lauko žaislus.  Žaislus vaikams iki trejų metų, ir žaislus vaikams nuo trejų metų.

Mokymuosi bei lavinimo žaislai padės Jūsų vaikui suderinti pramogas bei mokslus. 

Geros kainos garantija ir įspūdingos nuolaidos bei akcijos mūsų draugams Facebook puslapyje.


Žaislai, rekmenys vaikams, prekės kūdikiams

Vaikai mūsų džiaugsmas ir pasididžiavimas, norisi visada juos lepinti ir rūpintis, nesvarbu ar dar tik mažas kūdikis ar jau didelis vaikutis. Kiekviena mama ir tėtis žino, kaip svarbu vaikui nupirkti kokybiškus daiktus, žaislus ir kitas prekes. Pas mus rasite įvairių prekių savo mažylių kambariui, žaislų, prekių mokyklai bei kūdikiams. Siūlome apsidairyti mūsų elektroninėje parduotuvėje bei greitai ir patogiai apsipirkti neišeinant iš namų. Taip galėsite skirti daugiau laiko savo vaikams, juk jie taip greitai auga, o šis laikas toks brangus.

Vaikų kambario aksesuarai ir kitos prekės

Vaikučiai savo kambaryje mėgsta turėti išskirtines detales. Beto, juk tai žadina jų fantazija ir vaizduotę. Tad jums siūlome įsigyti įvairių lipdukų, kurie kambariui suteiks ne tik žaismingumo, bet ir vaikui teiks daug džiaugsmo. Kad mažieji nepieštų tiesiai ant sienų, rekomenduojame įsigyti kreida rašomą lipduką. Vaikams tai tikrai patiks, o ant jo piešti ir rašyti galės daugybę kartų. Pas mus galite įsigyti ir žaismingą vaikų ūgiui matuoti lipduką – Žirafą. Juk jie taip mėgsta kone kiekvieną dieną matuotis kaip daug yra paaugę. Šiek tiek didesniems vaikams tikrai patiks lipdukai – šviečiančios planetos, žvaigždės. Ypač tai įvertins vakare pamatę kaip jie šviečia.

Dauguma vaikučių bijo miegoti vieni tamsoje. Tam, kad jiems būtų jaukiau ir mažiau baimių, rekomenduojame įsigyti naktinę lempą. Pas mus rasite įvairių žaismingų modelių. Taip pat turime ir migdukų – minkštų šviečiančių meškiukų, kurie mažyliui suteiks šilumos ir jaukumo poveikį.

Prekės ir reikmenys kūdikiams

Mūsų kūdikėliams reikia ypatingo dėmesio, tad žinoma ir ypatingų prekių. Kūdikį maitinti yra atsakingas darbas, o dar neretai ir sunkus. Mes siūlome kūdikių valgymo įrankius, indus ir seilinukus. Rekomenduojame įsigyti niekada neišsipilanti dubenėlį. Tai universalus, praktiško dizaino dubenėlis, kurį galima sukinėti kaip tik norime, o maistas niekada neišsipils. Tai labai patogus indas patiems mažiausiems valgytojams. Pas mus galite įsigyti ekologiškus indelius pagamintus iš bambuko pluošto, turime įvairių, žaismingo dizaino, pasirinkimą.

Malonioms maudynėms rekomenduojame įsigyti kūdikių maudynių kepurę. Su ja lengvai ir be streso išplausite galvytę savo mažyliui. Belaidė mobili auklė, mini kamera yra puikus pasirinkimas, norint stebėti vaiką nuotoliniu būdų. Taip jūs galite visada matyti ką mažylis veikia, ar pabudo, kol jūs atliekate kitus savo darbus.

Berniukams, kurie dar tik mokosi šlapintis atsistoję, siūlome vaikišką pisuarą – treniruoklį. Toks nuostabus daiktas jam tikrai patiks, ir skatins greičiau išmokti. Šią prekę galite rinktis iš kelių spalvų.

Nešiojant mažylius neretai tėveliams paskausta nugaras, o ir tiesiog tai nepatogu. Rekomenduojame įsigyti ergonomišką kūdikio nešioklę. Ji patogi ne tik išėjus iš namų, tačiau ir būnant namie. Vaikutis visą laiką jaus šalia artimą žmogų, o jūs turėsite laisvas rankas – galėsite žaisti, bendrauti su kitu vaiku ar atlikti namų ruošos darbus.

Mokykliniai reikmenys ir prekės mokyklai

Daugumai vaikų mokykla sunki pareiga, neretai nekelianti jokio džiaugsmo. Mes siūlome tai paversti malonumu įsigyjant žaismingą, patogią kuprinę, išskirtinę pietų/maisto dėžutę ar termosą bei kanceliarines prekes. Vaikams ypač patiks kilimėlis skirtas piešti su vandeniu. Tai stebuklingas kilimėlis, ant kurio piešiama tiesiog vandeniu. Tai patiks ir mamoms, kurios pavargo nuo kasdienio begalinio tvarkymosi, čia nebus jokių ištepliotų grindų, sienų ar stalų.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje toks platus kuprinių pasirinkimas, kad ją išsirinks kiekvienas tiek mažas, tiek didelis. Jos pagamintos iš kokybiškos, tvirtos drobės, tad ir tarnaus ilgai. Galite rinktis iš įvairaus dizaino, spalvų ir medžiagų.

Mergaitiški ir berniukiški žaislai vaikams

Vaikų gyvenimas neįsivaizduojamas be žaislų, o dar kuo daugiau jų, tuo smagiau. Čia rasite labai didelį pasirinkimą įvairiausių žaislų: galvosūkių, stalo žaidimų, konstruktorių, lavinamųjų, suktukų bei kitų žaislų ir berniukams, ir mergaitėms, ir kūdikiams. Berniukams turime nuotolinio valdymo mašinėlių, dronų, lenktynių trasų, nuotolinio valdymo povandeninį laivą, šautuvėlių, jiems skirtų kulkų ir dar daug daug visko.

Mergaitės čia ras įvairių lėlių, virtuvės indų rinkinių, medinių lėlių namelių ir kitko.

Ir mažam, ir dideliam siūlome niekada nepabostančius galvosūkius, konstruktorius ir stalo žaidimus. Čia rasite ir tradicinius kaip šaškės, bingo ir neįprastus kaip melo detektorių, stalo krepšinį ar stalo žaidimas tortas į veidą. Praskaidrinkit savo šeimos vakarus smagiais žaidimais.