Vamzdelių valymo šepetėliai (4vnt)

1.90€
Gamintojas:Iso Trade
Prekės kodas: XL13654

Aprašymas

Vamzdelių valymo šepetėliai (4vnt) METALINIAI ŠIAEDLIAI - 4 ELEMENTU RINKINYS EKOLOGIŠKAS   - sustokite su plastikiniais šiaudeliais, dar neseniai jie buvo dažniausiai papludimyje išmetamos šiukšles. Daugeliu atveju šiaudeliai yra vartojimo užgaida,...

Vamzdelių valymo šepetėliai (4vnt)

METALINIAI ŠIAEDLIAI - 4 ELEMENTU RINKINYS

 • EKOLOGIŠKAS   - sustokite su plastikiniais šiaudeliais, dar neseniai jie buvo dažniausiai papludimyje išmetamos šiukšles. Daugeliu atveju šiaudeliai yra vartojimo užgaida, juos barmenas prideda prie kiekvieno gerimo iš ipročio, dažnai tai daugiau pramogai, o ne gerimui, todel verta rupintis aplinka ir ją gerinti mažais žingsneliais – metaliniai šiaudeliai yra ekologiškas ir niekaip nedaro itakos taršai . Tausokite aplinką!
 • NAUDOJIMAS   - šiaudeliai pagaminti iš kokybiško metalo, kas leis naudoti ne vienerius metus, juos galima lengvai plauti indaploveje, komplekte taip pat yra šepetelis, leidžiantis patogiai ir kruopščiai išvalyti net ir po kokteiliu.
 • FUNKCIONALI   - jie puikiai tinka su karšta kava ir arbata, taip pat su šaltomis sultimis, gerimais, kokteiliais, kokteiliais ir kt.
 • PRAKTIŠKAS   - galime pasiimti su savimi i lauką, i kelionę, i vakareli, kur tik norite. Metaliniai šiaudeliai yra puiki ideja kasdieniam naudojimui, taip pat susitikimams su draugais, šeima, vestuvems ir daugeliui kitu progu.
 • SPECIFIKACIJA   - medžiaga: nerudijantis plienas; sidabro spalvos; šiaudu matmenys (ilgis / plotis): 21,5 / 0,8 cm; rinkinio svoris: 45 g.

SPECIFIKACIJA

 • medžiaga: nerudijantis plienas
 • sidabro spalvos
 • šiaudu matmenys (ilgis / plotis): 21,5 / 0,8 cm
 • rinkinio svoris: 45 g

ISKAITANT

 • 2 šiaudeliai (1 tiesus + 1 sulenktas)
 • 2 valymo šepečiai

Metaliniu šiaudeliu komplektas pagamintas iš aukštos kokybes nerudijančio plieno, kuris garantuoja ilgameti naudojimą.   Svarbiausia, kad jie yra   EKOLOGIŠKU , plastikiniai šiaudeliai dar visai neseniai buvo dažniausiai papludimyje išmetamos šiukšles. Daugeliu atveju šiaudeliai yra vartojimo užgaida, juos barmenas prideda prie kiekvieno gerimo iš ipročio, dažnai tai daugiau pramogai, o ne gerimui, todel verta rupintis aplinka ir ją gerinti mažais žingsneliais – metaliniai šiaudeliai yra ekologiškas ir niekaip nedaro itakos taršai .

Tausokite aplinką! Kiekvienas mažas žingsnis privers jus prisideti prie apsaugos.

Komplekte yra tiesus ir lenktas šiaudelis , priklausomai nuo to, kam labiau patinkate, rinkinys atitiks kiekvieno lukesčius.   Naudojant juos nepalieka metalo skonio, o naudojimas yra visiškai saugus ; jie tinka karštiems ir šaltiems gerimams. Šiaudeliai tiks prie bet kokios renginio atmosferos. Juos nesunkiai išvalysite indaploveje, komplekte taip pat yra šepetelis, leidžiantis patogiai ir kruopščiai išvalyti net ir po kokteiliu!

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis